Univerzální vypínač – vypněte všechno kolem sebe

Domácnost a nábytek

Chcete někoho řádně pozlobit či snad naštvat ale tak, aby rozhodně nemohl vědět, že tím provokatérem jste právě vy? Na co ještě čekáte! Pořiďte si tento univerzální vypínač, se kterým se můžete vyřádit kde jen budete chtít. U známých, v hospodě, v obchodech s elektronikou…

Souhlasíme, občas v té televizi dávají skutečně jen samé blbosti a nejraději byste jí vypli. Jenže váš protějšek či známý je proti a s tím jen těžko něco uděláte aniž byste ho naštvali. Myslíte? No pokud budete mít od nás tento univerzální vypínač, pak si můžete s televizí dělat co chcete a nikdo nezjistí, proč se k sakru ta televize stále vypíná. A možná to i po čase vzdá a bude se věnovat vám.

Vypínač ve tvaru klíčenky se akorát schová do vaší ruky a vám pak stačí být luxusních 7 až 14 metrů od daného elektronického výrobku, který chcete vypnout. Využít se to dá skutečně neomezeně. Doma při sledování nudných seriálů či soutěží, v hospodě tím pozlobíte známé při sledování zápasu, v obchodě s elektronikou potrápíte pracovníky, kteří budou mít na práci pouze zapínání elektronických přístrojů. Ne že bychom vás chtěli nabádat ke špatnostem, ale proč si občas z někoho nevystřelit?!

S touto klíčenkou – vypínačem budete úspěšní u 99% televizí a mnoho dalších zařízení, reagujících na dálkové ovládání. “Potěšte” tedy všechny ve svém okolí. A nezapomeňte, podobných originálních gadgets vychytávek máme skladem celou řadu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang