Urychlete sklizeň pěstováním ve skleníku

Dílna, stavba a zahrada

Skleník je výhodný urychlovač pěstování zeleniny, květin, kaktusů a jiných rostlin či stromků. Postavte si skleník Lanitplast Venus 3800 + prosklení PC 4mm na slunečné, ničím nestíněné a bezvětrné místo a uvidíte jak se vám bude dařit pěstování čehokoli.

Tento skleník Lanitplast Venus 3800 + prosklení PC 4mm můžete postavit buď na podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného povrchu, která není součástí balení. Pro snažší využitelnost a lepší uspořádání ve skleníku si můžete dokoupit také poličky, regály, větrací střešní i boční okénka, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník Lanitplast Venus 3800 + prosklení PC 4mm dokážete sestavit i vy, skládá se jako stavebnice a kdyby náhodou jste nevěděli co kam patří, je přibalen také montážní návod. Otevírání skleníku Lanitplast Venus 3800 + prosklení PC 4mm je řešeno jednokřídlými posuvnými dveřmi a pro odvětrávání najdete v balení také střešní ventilační okénko.

Díky eloxovaným hliníkovým profilům vám skleník Lanitplast Venus 3800 + prosklení PC 4mm bude sloužit dlouhá léta a na nerozbitnost pokykarbonátu krupobitím poskytuje výrobce prodlouženou záruku v délce deseti let (viz. podrobné znění záručních podmínek). Tak nad čím ještě váháte?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang