UŠLECHTILÁ KLASIKA PRO GURMÁNY Varná deska plyn. Whirlpool AKT 699 IX

Spotřebiče

Máte rádi klasiku? Máte rádi dobré jídlo? Chcete, aby Vás vaření bavilo? Whirlpool vytváří samostatné varné desky, které jsou velice tvárné a snadno se přizpůsobí Vašemu pohodlí a zvyklostem. Plynové varné desky Whirlpool mají v českých kuchyních dlouho tradici. Ani moderní doba na ně nazapomíná a stále je vylepšuje. Musí splňovat podmínky vysoké kvality, bezpečnosti a jednoduché obsluhy a údržby. Plynová varná deska Whirlpool AKT 699 IX má klasický a léty prověřený design. Pohodlí a kvalitní varnou zónu zaručuje nerezový rámeček a litinové mřížky. Ale to není vše….

Varná plynová deska Whirlpool AKT 699 IX představuje klasiku ve zcela novém kabátu! Nerezový rámeček je standartem, stejně jako 2 litinové mřížky pro snadnější čištění. Však řešení litinových mřížek už klasické není. Jejich propletení umožňuje hrnec v případě potřeby odložit i mezi varné zóny. Litinové mřížky mají dobře řešené rozestupy a tak získáváte stabilní plochu pro odložení hrnců a pánví.

Whirlpool ale nevylepšuje jen design svých varných desek, ale i jejich funkčnost. Novinkou je čtyřkorunkový hořák, ten zabezpečuje rovnoměrnou distribuci tepla díky čtyřem plamenovým prstencům. Hořák je vhodný pro vaření s pánví WOK (držák pánve WOK dodáván s varnou deskou) na prudké smažení a najdete ho v levo dole s příkonem 3600 W.

Víte, že nejvíce úrazů v domácnosti má na svědomí právě kuchyň? I na toto Whirlpool myslí. Whirlpool AKT 699 IX má automaticky integrované zapalování hořáků. Nemusíte vůbec kolem plynové hořáku manipulovat s ohněm. Stačí pootočit knoflíkem a hořák se sám zapálí. Varná deska má samozřejmě dětskou pojistku a bezpečnostní ventily hořáků, tepelnou pojistku hořáků, která zablokuje únik plynu v případě náhodného zhasnutí jako je průvan nebo momentální přerušení dodávky plynu.

Takže s chutí do experimentování v kuchyni, díky plynové varné desce Whirlpool AKT 699 IX je Vaše vaření bezpečné a Vaše jídla budou lahodné a gurmánské.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang