Už máte svůj vařič?

Sport a outdoor

Padla na vás výsada vaření i na výletech? Už už jste si myslela, že se toho na chvíli zbavíte a večeři v horách odbydete jen chlebem s paštikou? Kdepak! Takhle by vám to další den moc nešlapalo!

Věci se zmenšují a zlehčují a tak klidně můžete vyrazit do prudkého kopce i s vařičem na zádech. K večeři nebo obědu si tak udělejte nějakou pořádně výživnou baštu a uvidíte, že i ten strmý kopec se rázem promění v pozvolný palouček.

Doufáme, že si stále ještě nepředstavujete ten velký a neskladný vařič s 5 kg bombou k tomu. Na to opravdu zapomeňte, s tou se vážně  nikam dojít nedá! S vařičem Coleman F1 Lite ale ano. Tento špičkový expediční vařič, který vám v batohu zabere minum prostoru a přidá pouhých 87 gramů i s pouzdrem bude nyní nepostradatelnou součástí vaší turistické výbavy.

Jeho výkon 4600W lehce překoná vysoké nadmořské výšky i silný vítr. Na to, že nebudete v náročných podmínkách o hladu se můžete spolehnout.

Nejen jeho výkon je ale jeho nejlepší parametr. Velmi dobře si vede i co se úspornosti týče. Na vařiči Coleman F1Lite s kartuší typu 250 uvaříte až 18 litrů vody. Do 3 minut byste měli zvládnout uvařit litr vody, takže než si ráno vyčistíte zuby, můžete už rovnou podávat i horký čaj na zahřátí.

K vařiči Coleman F1Lite můžete vybrat PB kartuše Coleman 500, s obsahem 445 g plynu nebo model Coleman 250 s 220 g plynu. Oba modely mají poměr propan butanu 70 ku 30, což je ideální poměr i pro vaření v zimě či extrémních podmínkách.

Teď už vám nezbývá nic jiného než nabalit výživné potraviny naplánovat cestu a vydat se do přírody.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang