Už žádné alergeny u vás doma

Spotřebiče

Pokud patříte mezi alergiky či astmatiky a potřebujete mít doma opravdu čisto nebo zkrátka chcete mít doma perfektně uklizeno, tak vám k tomu běžný vysavač nepostačí.

Sice se s ním zbavíte prachu a viditelných nečistot, ale s bakteriemi, viry a různými alergeny si klasický vysavač neporadí. Proto pro vás dnes máme tip na tak trochu lepší vysavač.

Jedná se o bezsáčkový vysavač Raycop HERA AP-​200, který už určitě nebudete chtít vyměnit za jiný. A jaké výhody tento antibakteriální vysavač nabízí? Používá patentovaný 3-stupňový systém čištění pro odstranění roztočů, bakterií, hub, plísní a alergenů z matrací, lůžkovin, čalouněného nábytku a dalších textilií v domácnosti a to bezchemickou cestou.

Je vybaven dvojitým vibračním klepačem, UVC sterilizací a poskytuje výkonné sání s mikroalergickou filtrací. Zabije tak 99,9 % bakterií, virů a efektivně odstraní více než 93,5 % roztočů. Mikroalergická filtrace s HEPA filtrem zajišťuje zachycení více než 96,77 % mikročástic.

Vysavač také nabízí velice snadné a pohodlné používání díky ergonomickému designu a přídavné rukojeti. Bezsáčkový vysavač Raycop HERA AP-​200 také disponuje průhledným okénkem do vymyvatelné prachové nádobky.

Vysavač se ovládá velice snadno pouze jedním tlačítkem. S tímto vysavačem bude váš domov naprosto čistý.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang