Už žádné noční můry – Security Pack Lokátory Fleetlock

Domácnost a nábytek

Věříme, že se najde spousta lidí, kteří považují svého krasavce na 4 kolech téměř za člena rodiny. Proto je pochopitelné, že při krádeži vašeho automobilu utrpíte nejen újmu finanční, ale i citovou. Proto jsme do naší nabídky zařadili produkt, díky kterému se již nebudete muset strachovat.

Security Pack Lokátory Fleetlock je v podstatě balíček bezpečnostních opatření pro případ krádeže, ale pomůže vám i například s kontrolou výdajů za pohonné hmoty nebo i ulehčit rodičovské povinnosti při zapůjčení automobilu svým potomkům.

Obsahem tohoto balíčku je:

Palubní jednotka Fleetlock

Ve zkratce se jedná o miniaturní lokátor vybavený 50ti kanálovým GPS přijímačem s vylepšenou technologií pro lepší příjem. Tento přijímač bezpečně (kódovaně) komunikuje s centrálou přes GSM/GPRS sítě. Napájení je řešeno pomocí permanentního připojení k elektrické části vozidla, která je v chodu i v případě, že se vozidlo nepohybuje, nemusíte se však obávat, že by došlo k vybití baterie, jednotka se automaticky převádí do úsporného režimu pokud vozidlo není v chodu. Provoz  lokátoru je možný i v zahraničí díky vlastní SIM kartě s aktivovaným roamingem, součástí je dokonce i  pohybové čidlo a interní paměť na 15 000 poloh.

Autorizovaná montáž

Nemusíte být autoelektrikářem pro zapojení tohoto zařízení, vše je totiž zahrnuto v ceně, navíc servisní místa naleznete skoro po celé republice, případně si můžete objednat montáž kdekoliv (zde je na vás pouze úhrada nákladů za dopravu).

Předplacené služby sledování po dobu 6 měsíců – tarif pro ČR

Veškeré služby je možné ovládat pomocí jednoduché webové aplikace, s kterou se bez problémů naučí zacházet i absolutní laik a počítačový antitalent. Pomocí této aplikace můžete zjistit aktuální polohu vozu nebo můžete kontrolovat výdaje na paliva, aktuální stav STK apod.

Předplacené služby dohledu na 6 měsíců – připojení na Pult centralizované ochrany

Jedná se o nonstop dohled centrály nad vašim vozem s volitelnou aktivací. Díky nonstop provozu můžete tedy očekávat okamžitou reakci dispečera na problémovou situaci dnem i nocí.

Tímto balíčkem Security Pack Lokátory Fleetlock bezpochyby potěšíte všechny motoristy, protože jim ve skutečnosti darujete klidný a ničím nerušený spánek. Věříme, že nejeden motorista si o podobnou vychytávku psal Ježíškovi. Radost a úsměv na tváři však jistě vykouzlíte i produkty na našem patře Autodoplňky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang