Už žádné tahání těžkých knih

TV, foto, audio-video

Patříte mezi nadšené čtenáře a už si nedokážete volné chvíle či cestování představit bez knihy? Klasické knihy mají jistě své kouzlo, ale moderní doba už nabízí všemožné vychytávky, které nám usnadňují život. Patří mezi ně i elektronické knihy, jejichž hlavní výhodou je bezpochyby to, že téměř nic neváží, nezaberou moc místa a hlavně v nich můžete mít desítky knih najednou.

Elektronická čtečka se vám vejde pohodlně do každé tašky a budete tak moci mít oblíbené knihy vždy po ruce. Dnes máme pro vás máme tip na čtečku knih Ectaco JetBook Color, kterou si můžete pořídit v bílé nebo černé barvě. Tato elektronická kniha disponuje 9,7″ barevným dotykovým displejem E-Ink Triton čtvrté generace s rozlišením 1600 x 1200 pixelů. Ovládání je snadné a pohodlné pomocí speciálního pera.

Čtečka podporuje spoustu formátů, ručně psané poznámky, Text-to-Speech pro čtení knih nahlas v anglickém jazyce, podtržení a zvýraznění textu, reprodukce audio souboru a mnoho dalších. Pokud by vám nestačila vnitřní paměť 2 GB, tak je možné použít micro SD kartu s kapacitou až 32 GB. Elektronická čtečka Ectaco JetBook Color disponuje také integrovanou WiFi. Navíc nabízí knihovnu elektronických knih, příručky z různých oborů a systém seřazování. Využít můžete i různé aplikace a hry. Součástí balení je i pouzdro, které lze použít jako stojan. Tuto šikovnou čtečku knih už nedáte z ruky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang