Užívejte si krásného počasí

Dílna, stavba a zahrada

Nebuďte zalezlí doma v tomto krásném slunném počasí a zajďete si zaplavat do místního bazénu. Pokud vám však vadí fronty u schůdků či hodně lidí pohromadě, bude určitě lepší si pořídit vlastní bazén jen pro sebe a můžete se koupat jak dlouho budete chtít.

Bazén Bestway 366×91cm s filtrací se skládá z pevného trojvrstvého vinylu a díky své cenové kategorii patří mezi nejprodávanější bazény na trhu.

Mezi nejprodávanější nepatří jen díky ceně, ale také kvůli jednoduché a hlavně rychlé montáži. Stačí jen nafouknout horní prstenec a napustit vodou, stoupající sloup vody pak sám bazén postaví.

Nejpoužívanější a nejoblíbenější metodou filtrace vody v bazénu je kartušová filtrace. Je založena na použití papírové kartuše nebo křemičitého filtračního písku, které uvnitř filtrace fungují jako přirozená překážka protékající vodě a zachycující tak všechny nečistoty rozptýlené ve vodě.

V bazénu Bestway 366×91cm s filtrací je již kartušová filtrace přilozena, užívejte si tak bezstarostně krásného počasí ve vašem novém bazénu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang