Varné desky top

Spotřebiče

Trendem moderních kuchyní jsou vestavné spotřebiče. Proto si varné desky našly oblibu u mnoha z nás, kteří zařizují novou kuchyň nebo se rozhodli pro její rekonstrukci. Nakupka.cz jde s dobou a nabízí svým zákazníkům široký sortiment nejrůznějších varných desek. Varné desky jsou pohodlným řešením, jak moderně a efektivně inovovat vaši kuchyň. Nabízíme varné desky známých značek, jako je např. AEG, BOSCH, Whirlpool, Zanussi, ETA či Electrolux. Kvalita je tedy opravdu zaručena.

Jaké varné desky nabízíme?

Nevíte přesně, jak vlastně varné desky fungují? Čtěte dál. Varné desky dělíme na dvě základní skupiny – samostatné a desky pro kombinaci. Samostatné varné desky mají ovládání přímo na varné desce dotykové nebo v podobě otočných knoflíků. Varné desky pro kombinaci jsou určeny pro kombinaci s troubou a deska se tedy ovládá právě z trouby.

Z našeho sortimentu varných desek si zajisté vybere každý. Naleznete zde plynové varné desky a různé typy elektrických desek, jako např. sklokeramické či litinové varné desky.

Nejmodernější technologií varných desek jsou desky indukční. Tato technologie vám zajistí úsporu energie a díky rychlosti ohřevu šetří váš čas. Nepřehlédnutelnou vlastností je také bezpečnost, protože indukční varné desky se nezahřívají, ale pouze ohřívají nádobu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang