Varné desky Whirlpool

Spotřebiče

Varná deska v kuchyni musí splňovat několik kritérií aby obstála. Základem je vysoká kvalita a jednoduchá obsluha. Dále nesmí chybět nízká spotřeba energií. A hlavní bodem při výběru je samozřejmě také design. Varné desky Whirlpool spojují všechny tyto kritéria dohromady a navíc oslňují poměrem výkon/cena. Varné desky Whirlpool se výrabí v několika různých typech, pojďme si je blíže představit.

Elektrické varné desky – tyto varné desky můžou být kombinovány s troubou, popřípadně je lze samostaně umístit na vaší pracovní desku kuchyně. Dají se dokonale, rychle a hlavně jednoduše ovládat.

Indukční varné desky – oproti ostatním dostupných technologií, jsou tyto indukční varné desky jednoznačně nejvíce úsporné. Díky systému elektromagnetického pole, nedochází k zbytečným tepelným ztrátám a dochází ke stálému ohřívaání pouze spodní části hrnce.

Tyto dva druhy elektrických varných desek Whirlpool jsou vybaveny sklokeramickým povrchem a dokáží pracovat v rozsahu 60°C až 630°C

Plynové varné desky – i když plynové varné desky nepatří k těm nejspořivějším v naší změpisné oblasti patřili mezi nejrozšířenejší a stále mají své zastánce. Plynové varné desky Whirlpool se přizpůsobí vašim potřebám, ať už se jedná o umístěni ovládacích koflíků vpředu či z boku, tak povrchem od tvrzeného kovu až po bezpečnostní tvrzené sklo.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang