Ventilátory top

Spotřebiče

Také máte v letních měsících při parných dnech pocity beznaděje? Potíte se na každém kroku nebo i když pouze sedíte? Nevíte co dělat? My vám nabízíme to nejjednodušší řešení, pořiďte si ventilátor! Už nikdy se nebudete muset osvěžovat vodou nebo z posledních sil hledat vějíř a ovívat se. Celosvětově známí výrobci Clatronic, ETA, Gallet, Rowenta a Sencor vyrábí ventilátory právě pro zákazníky jako jste vy!

Ventilátory – jaké druhy nabízíme?

Při výběru ventilátoru se nejprve pokuste rozhodnout, zda pro vás bude výhodnější mít ventilátor na stole nebo na zemi. Máte sedavé zaměstnání a trávíte v práci hodně času? Máte v oblibě vaření a hodil by se vám ventilátor na kuchyňskou linku? Pak právě pro vás jsou tu stolní ventilátory, díky kterým se nepříjemný horký vzduch stane minulostí.

Kromě stolních ventilátorů nabízíme ventilátory stojanové. Ty jsou vhodné především do větších místnostní, například obývacích pokojů. Horké letní večery se tak budou u televize trávit mnohem pohodlněji.

Jakými funkcemi ventilátory disponují?

U stojanových ventilátorů se dá nastavit výška v rozmezí několika centimetrů. Mezi nejzajímavější funkce můžeme zařadit variabilní nastavování výkonu, automatické otáčení a časovač. Těžkým stabilním podstavcem ventilátory zaručují bezpečnost provozu. Stolní ventilátory se dají velice jednoduše přenášet díky pohodlnému držadlu. Všechny ventilátory jsou vybaveny systémy pro nastavení úhlu sklonu a různých rychlostí otáčení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang