Vibrující kačenka

Novinky

Hledáte originální dárek pro svou kamarádku, přítelkyni či jinou vám blízkou ženu? Máme pro vás vynikající tip-vibrující kačenku! Tato novinka vás okouzlí svým originálním roztomilým designem…

Vibrující kačenka ovšem není pouze obyčejná hračka pro malé děti, i když samozřejmě i vašim ratolestem  se bude ve chvíli vodních radovánek náramně líbit. Tato hitovka je určena převážně pro ženskou populaci.Dopřejte si příjemnou koupel s touto neobyčejně věrnou kamarádkou a díky své vibrační schopnosti určitě nebudete milé dámy litovat.

Proto neváhejte a udělejte radost svým  blízkým s tímto originálním dárkem a uvidíte, že se dočkáte jedině horoucí vděčnosti:-)

Klíčová slova: HI-00063, novinky

Rubriky článků

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

Chcete mít parfém, který nemá nikdo jiný? Využijte naší akční nabídky na parfémy Dolce&Gabbana.

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang