Videokamera JVC GR-D720, mini DV

Novinky

Videokamera JVC GR-D720, mini DV je produktem velmi významné společnosti JVC, která je celosvětově známá svými audio, video a tv výrobky. Tato hodně vydařená mini kamera šedé barvy je velice snadno uchopitelná a váží pouhých 410g. Její hmotnost je opravdu malá, to se ale nedá říct o optickém a digitálním zoomu, které jsou 28x a 800x. Videokamera JVC GR-D720, mini DV je vybavena mnoha užitečnými funkcemi.

Tady jsou jen některé z nich: Data Batery (zoobrazení informace o stavu baterie), Digital Colour NightScope (režim pro barevný noční záznam). Přepnutí kamery do automatického režimu zajistíme stisknutím pouze jediného tlačítka. Videokamera JVC GR-D720, mini DV má vícejazyčné menu včetně češtiny a její super jasný LCD monitor má díky antireflexní složce vynikající viditelnost i při přímém slunečním svitu. Vzhledem k jednoduchému, rychlému ovládání kamery a českému menu je vhodná pro téměř všechny věkové kategorie.

Klíčová slova: EC-33578, novinky

Rubriky článků

Akce na produkty Whirlpool bude probíhat celý měsíc březen. Nečekejte až se zlevněné zboží doprodá a nakupujte IHNED!

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang