Vinotéky a vitríny top

Domácnost a nábytek

Pokud máte rádi dobré pití, zejména víno, pak je tato kategorie určena zejména pro vás. Nechcete mít láhve s vínem postavené jen tak ve skříni? Rádi kupujete drahá vína a chtěly byste je někam uložit či vystavit? Vinotéky a vitríny jsou tím nejlepším řešením, jak poskládat láhve tak, aby to vypadalo upraveně a úhledně. Vinotéky a vitríny jsou dodávány od výrobců Ardes, BOSCH, Electrolux, Whirlpool a dalších. Zaujala vás možnost pořídit si domů nějakou vinotéku? Čtěte dál.

Jaké vinotéky a vitríny nabízíme?

V této kategorii můžete nalézt jak vestavěné vinotéky, tak volně stojící vinotéky a vitríny. Vestavěnou vinotéku jistě oceníte, pokud nemáte v místnosti žádné místo na jakýkoli další kousek nábytku. Tuto vinotéku si totiž můžete nechat zabudovat přímo do kuchyňské linky nebo obývací stěny. Vinotéky a vitríny jsou elektricky napájené chladničky, které sami regulují teplotu a udrží tak vaše pití takové, jaké má být. Kromě pití si do chladniček můžete uložit například sýry a další pochutiny k vínům. Nemáte v lednici místo na láhve a potřebujete je někde uložit a skladovat chlazené? Vinotéky a vitríny jsou správná volba!

Jaké funkce vinotéky a vitríny mohou mít?

Vinotéky mohou být vysoké stejně jako obyčejná chladnička. Na digitálním ukazateli můžete kontrolovat teplotu. Pro přívod čerstvého vzduchu mohou mít vinotéky uhlíkový filtr a díky vnitřnímu ventilátoru nechybí ani chlazení. Vinotéky a vitríny obsahují několik odkládacích ploch, hlubokých či krátkých s přihrádkami na láhve. Osvětlení vnitřního prostoru je samozřejmostí. Do vinoték je vidět díky skleněným průhledným dveřím. Pohledem na lahodná vína se tak můžete kochat kdykoli.

Pokud nepotřebujete vysokou vinotéku, nabízíme menší vinotéky a vitríny, do kterých se vejde několik desítek lahví. Velice pěkně vypadá kombinace nerez barvy se dřevem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang