Vlasy jako od kadeřníka

Spotřebiče

Pro každou ženu je důležité dobře vypadat a k tomu patří skvělý účes. Základem krásných zdravě vypadajících vlasů je určitě jejich údržba, tedy kvalitní šampón a fén. Většina fénů vlasy vysušuje a ničí, ale my tu máme fén na profesionální úrovni, který Vám bude závidět i vaše kadeřnice.

Pokud hledáte každodenního profesionálního pomocníka pro vaše vlasy, je tu pro Vás Fén Valera SN 9200 T RC Swiss Nano. Tento profesionální vysoušeč vlasů v moderním designu s AC motorem disponuje funkcí ionizace, která dodá Vašim vlasům lesk. Vybrat si budete moci také až z 6 různých kombinací nastavení rychlosti a teploty. Oceníte také technologii tourmaline, nebo-li funkce COOL – studené foukání pro dlouhotrvající účes.

S příkonem 2 000 W bude Vaše fénování jedna radost. Takže už žádné pozdní příchody do práce s napůl mokrou hlavou. S fénem Valera SN 9200 T RC Swiss Nano si budete vysoušení vlasů užívat stejně jako u kadeřníka. Výhodou je i 3 metry dlouhý flexibilní kabel s rotocordem, který umožní otáčení kabelu přesně podle vás. Balení obsahuje také dva nástavce 6 cm a 7,5 cm. Je jen na vás, jaký bude vyhovovat vašim vlasům. Díky Fénu na vlasy VALERA SN 9200 T RC Swiss Nano budou Vaše vlasy vypadat vždy skvěle.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang