Zimní brusle

Ať se člověk chystá na hokejový stadion anebo jen na zamrzlý rybník, bude zajisté potřebovat kvalitní brusle. Jaké kousky se na trhu nabízejí a jak si mezi nimi vybrat ty pravé?

Vařiče

Vařiče jsou velmi důležitým vybavením pro každého, kdo se vydává do přírody. Díky vařiči je možné připravit různá jídla nebo si třeba uvařit čaj. Co je při výběru vařiče důležité a jak chytře nakoupit?

Tréninkové hodinky

Tréninkové hodinky dovedou sbírat a analyzovat údaje během sportovní aktivity. Jsou velmi efektivními pomocníky při tréninku. Jakými funkcemi tréninkové hodinky disponují a jak si poradit s jejich výběrem?

Tenisové rakety

Jak ovládnout každý set a gem? Jedině s tou správnou raketou. Výběr tenisové rakety rozhodně není jednoduchou záležitostí a existuje spoustu parametrů, které je potřeba vzít v potaz. Co je důležité vědět a na co není radno zapomenout?

Stoly na stolní tenis

Stolní tenis je velmi zábavný způsob, jak aktivně trávit volný čas. Jaké parametry jsou při výběru pingpongového stolu klíčové a na co si dát pozor?

Stany

Stan patří mezi základní vybavení každého, kdo se vydává do divoké přírody. Co je při výběru stanu nejpodstatnější a jak nakoupit rozumně a výhodně?

Skateboarding

Skateboarding může být neskutečné náročný, bolestivý a nebezpečný. Je ovšem také neuvěřitelně zábavný, naplňující a povzbuzující. Jak se zorientovat v nabídce skateboardů a dalšího vybavení a jak si poradit s výběrem?

Sady šipek

Šipky jsou zajímavým sportem i zábavnou kratochvílí. Sad šipek existují různé druhy, které se od sebe mohou výrazně odlišovat. Jaké parametry jsou při výběru sady šipek důležité a jak si správně vybrat?

Rotopedy

Rotopedy jsou skvělým prostředkem k tréninku pro cyklisty i pro kohokoliv jiného, kdo se chce udržovat v dobré fyzické kondici. Co je o rotopedech potřeba vědět a jak si správně vybrat?

Posilovací stroje

Ti, co se chtějí dostat do špičkové formy, vůbec nemusejí opoušět pohodlí domova. Posilovna se totiž dá zřídit i v obýváků – stačí zakoupit některý z posilovacích strojů jako je například běžecký pás. Jak si vybrat ten správný posilovací stroj?