Vrtačky šroubováky top

Dílna, stavba a zahrada

Jste řemeslníkem či nenapravitelným kutilem? Ať už potřebujete odvést jakoukoli řemeslnickou práci, zajisté se neobejdete bez vrtačky. V našem sortimentu najdete velice kvalitní a spolehlivé vrtačky a šroubováky nejrůznějších druhů a cenových kategorií. Zajisté si vyberete a nebudete zklamáni. V kategorii vrtaček a šroubováků nabízíme produkty od celosvětově známých výrobců, jako je Black-Decker, BOSCH, ETA, Metabo, Narex, Ryobi či Skil.

Jaké vrtačky a šroubováky nabízíme a k čemu slouží?

V našem sortimentu nabízíme vrtačky a šroubováky několika druhů. Jako první se vám představují příklepové vrtačky vybaveny příklepovým mechanizmem. Díky tomuto speciálnímu systému dokážou snadno vrtat i do betonu, kamene či zdiva. U některých vrtaček lze příklep snadno vypnout a poté se příklepové vrtačky chovají jako normální vrtačky. Lze s nimi tedy vrtat i měkčí matriály.

Jako další nabízíme AKU vrtačky a šroubováky. Díky těmto vrtačkám se už, při práci, nemusíte starat o otravný kabel. I když jsou tyto přístroje napájeny pouze z akumulátoru, mají neuvěřitelně vysoký výkon a skvělou výdrž. I mimo dosah elektrické sítě tudíž můžete pracovat stejně pohodlně, jako jinde.

Bezpříklepové vrtačky jsou dalšími skvělými produkty, které si u nás můžete zakoupit. S těmito úžasnými přístroji můžete vrtat do měkčích materiálů, jako je dřevo, kovy a plasty. V kategorii vrtačky a šroubováky si zkrátka vybere každý.

Jaké funkce oceníte?

Všechny vrtačky vás potěší svou nízkou hmotností a přitom vysokým výkonem. Snadná manipulace je také velice důležitá, a ani tu naše vrtačky a šroubováky nepostrádají. Průraznost příklepu a nízký příkon už jsou téměř samozřejmostí. Nahraďte svou starou vrtačkou novým moderním přístrojem, se kterým bude každá práce zábava!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang