Vše o reklamaci

Ať už člověk nakupuje na e-shopu nebo v kamenné prodejně, někdy se zkrátka dostane do situace, kdy musí nakoupené zboží reklamovat. Co je o reklamaci důležité vědět a jak si s ní poradit?

Pojištění schopnosti splácet

Pojištění schopnosti splácet je produkt, který může být pro mnoho lidí zajímavý. Co je o tomto typu pojištění důležité vědět a do jaké míry se vyplatí?

Nákup na splátky

Nákup na splátky se nabízí jako příhodné řešení pro ty, co nemají dostatek financí, aby zaplatili celou částku najednou. Jaká jsou úskalí nákupu na splátky, co je důležité vědět a na co si dát pozor?

Doprava

Přepravu zboží nabízí celá řada firem. Co je o dopravě důležité vědět, jak se zorientovat v nabídce poskytovatelů a jak si vybrat toho pravého?

Doprava Toptrans

Toptrans je jedním z několika přepravců zásilek působících v České republice. Jaké služby tento dopravce poskytuje a jak jeho přeprava funguje?

Doprava PPL

Firma PPL se zabývá přepravou zásilek po České republice již dlouhou dobu. Co je o PPL důležité vědět a jak jejich balíková doprava funguje?

Doprava DPD

DPD je společnost zajišťující balíkovou přepravu po celé České republice. Co je o DPD potřeba vědět a jak posílání zásilek přes tohoto poskytovatele funguje?

Jak koupit herní klávesnici

Faktem je, že pokud chce člověk ze své herní sestavy vytěžit maximum, bude k ní potřebovat kvalitní periferie. Klávesnice je naprosto nezbytná pro práci, hraní a vše mezi tím. Jak se zorientovat v nabídce herních klávesnic a jak si vybrat tu nejlepší? Varianty klávesnic bývají o něco zdrženlivější než jejich protějšky v podobě herních myší,… Pokračovat ve čtení Jak koupit herní klávesnici

Jak koupit herní myš

Když si člověk koupí herní konzoli, je k ní přiložen dokonalý ovladač pro hraní téměř každé hry. Když si však koupí nebo sestaví herní počítač, nemusí mít takové štěstí. Proto je mnohdy potřeba poohlédnout se po kvalitní herní myši. Co je při výběru důležité a na co si dát pozor? Přestože dobré herní myši nejsou… Pokračovat ve čtení Jak koupit herní myš

Průvodce nákupem hoverboardu: Vše, co je potřeba vědět

Čtenáři tohoto průvodce mají téměř jistě jednu zásadní věc společnou: zoufale se snaží vyznat v letošním nezastavitelném prázdninovém hitu, takzvaném hoverboardu. O co se jedná a co je o něm potřeba vědět? Ačkoli nepanuje shoda v tom, jak tuto novou formu osobní dopravy nové generace nazvat, všichni, kdo si ji vyzkoušeli, se shodují, že jízda… Pokračovat ve čtení Průvodce nákupem hoverboardu: Vše, co je potřeba vědět