Všestranný kompakt

TV, foto, audio-video

Pokud se stále rozhodujete jaký vybrat fotoaparát a stále nemáte jasno, možná se dnes konečně rozhodnete. Pakliže jsou vaše dovolené a výlety spíše aktivní, máme pro vás totiž jasný tip.  A není náhoda, že je od značky Nikon!

Od Nikonu můžete čekat to nejlepší. Kromě kvality samotného fotoaparátu a snímků, také dlouhou životnost, perfektní zpracování, jednoduché ovládání a spousta užitečných funkcí, které  vaše fotky promění v nový životní styl!

Ať už budou vaším cílem vrcholky hor, barevný podmořský svět nebo nekonečné cyklostezky v každém případě si domů přivezete perfektní fotky a to díky fotoaparátu Nikon Coolpix AW120.

Tento kompakt s 16 miliony megapixelů je dostatečně odlný i proti pádu až ze dvou metrů. Dále je také vodotěsný až do hloubky 18 metrů a odlný proti mrazu až -10°C.

Díky vestavěnému modulu GPS, mapám i kompasu dokáže navíc určit i vaši polohu a je tedy i ideální ke sledování vaší cesty. Nikon Coolpix AW120 má i vestavěnou Wi-Fi a vy tak můžete vaše fotografie sdílet ihned po pořízení.

Pokud jste navíc putničkářem, jistě vás potěší i zobrazení výšky, hloubky či tlaku u vyfocených snímků či na displeji.

Speciální expoziční režimy vám zajistí dokonalé snímky i v noci, takže můžete zachytiti nejen noční portréty ale i noční krajinu, či ohňostroj.

Kompaktní fototaparát Nikon Coolpix AW120 si můžete vybrat v několika barevných provedeních a těšit se můžete z nepřeberného množství režimů a funkcí!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang