Všude dobře, ve spacáku od Colemana nejlíp

Sport a outdoor

Nedávno jsme si zde předvedli stan Celsius Compact od značky Coleman, který poskytuje výborný komfort i v těch nejnáročnějších podmínkách. Aby jsme ještě tento komfort mohli dotáhnout k dokonalosti, pojďte ještě popřemýšlet i o kvalitním spacím pytli se kterým Vás nepřekvapí ani ranní námraza či sněžení. Duchnám už zkrátka odzvonilo a Coleman přichází opět s něčím extra!

Všude dobře, doma nejlíp! To možná platilo za našich babiček, když se Honza vrátil ze světa. Nyní do světa odcházíme zcela dobrovolně a s nadšením. Chceme zkrátka zažít nejenom to teplo a jistotu, kterou nám  domov poskytuje. Kousek domova si ale vždycky chceme odvézt s sebou. Jistotou je pro Vás bezpochyby spací pytel Coleman Latitude X1150. V tomto spacáku budete jak v bavlnce a budete vědět, že se na něj můžete spolehnout! A o to přeci “tam venku” jde, ne?

Spací pytel Coleman Latitude X1150 se řadí mezi mumiové spacáky, tedy s užším tvarem ve spodní části. Tento spacák je vyráběn ve dvou velikostech. Velikost M je určena pro výšku do 185 cm a velikost L je vhodná pro cestovatele s výškou nad 185 cm. Limitní teplota, která je při výběru spacáku vlastně nejdůležitější je v rozmezí -4°C až -6°C (odvíjí se od velikosti spacáku – v menším je tepleji). Je jasné, že pro soužití se spacákem je důležitá i jeho hmotnost, model Coleman Latitude X1150 váží cca 1,9 kg. Což je přeci ucházející váha v porovnání, jaké že to služby Vám poskytne v noci, nemyslíte?

Určitě se Vám nejednou stalo, že už už se vidíte pěkně v teple spacího pytle a najednou zip ne a ne se pohnout. Ne že by jste se potom tím zápasením v omezeném prostoru nezapotili, ale to jistě není principem spacích pytlů. Proto je spacák vybaven systémem ZipPlow, který chrání látku před zaseknutím. Pro opravdu maximální pohodlí je Coleman Latitude X1150 doplněn navíc o zateplovací límec, kapsou na polštář, 3D prostorem pro nohy (navíc ještě s fleecem) a také možností spojení dvou spacáků stejného tvaru a délky.

Že se jedná opravdu o kvalitní spacák, který Vás nezradí, dokazuje i fakt, že Coleman na tento model poskytuje 3 roky záruku.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang