Výčepní zařízení Sencor SBC 2318

Dílna, stavba a zahrada

Pánové (ale i dámy), co takhle perfektně vychlazený džbánek lahodného zlatvého moku? Že venku prší? Nikam se vám nechce? Drahá polovička vás nechce pustit? Všechny tyto starosti můžete zahodit za hlavu. Pokud tedy budete vlastnit výčepní zařízení Sencor SBC 2318, díky němuž si můžete „natočit“ v pohodlí svého domova. A máte štěstí, u nás si tuto nepostradatelnou součást domácností můžete zakoupit za velmi výhodnou cenu. Známe to snad všichni. Chcete si povyrazit s přáteli, ovšem oblíbený podnik má plno až k prasknutí. Anebo máte chuť „na jedno“, ovšem nechce se vám sedět ve vaší hospůdce sám, když se vaši blízcí dokola omlouvají za nedostatek času.

V obou případech vás tato „nezbytná pomůcka“ nadchne. Pozvěte vaše přátele k vám domů, udělejte si z obýváku příjemný bar, v každém případě s výčepním zařízením Sencor SBC 2318 už nebudete muset nad podobnými situacemi přemýšlet. Jediné co vám s koupí tohoto výrobku nemůžeme zaručit je, že budete doma trávit čas s tímto výčepním zařížením sami. Vaše přátele a známé nový domácí „mazlíček“ jstě nadchne.

Sládkové doporučují podávat čepované pivo při teplotě 7 až 9° C. To se Sencorem SBC 2318 není problém. Teplota je v jeho případě nastavitelná od 3 do 9°C a zobrazovat se vám bude na LED displeji. V jeho základním vybavení jsou adaptéry pro 4-, 5- a 6-litrové pivní soudky, které integrované chlazení zchladí mnohem účinnějí, než běžná termoelektrická zařízení. Chladivo pod označením R 134a je samozřejmě ekologicky šetrné. Velmi snadná obsluha, tichý chod a elegantní design dělají z toho přístroje špičku mezi podobnými domácími výčepními zařízeními, které jsou k mání na našem trhu.

Jak složitá je cesta k natočení vašeho oblíbeného nápoje vám tu stručně popíšeme: 1. krok: Vezměte čistou vypláchnutou skleničku a umístěte jí pod kouhout vašeho čepovacího zařízení Sencor SBC 2318. 2. krok: Přitáhněte páku kohoutu směrem k sobě a načepujte sklenici. 3. krok: Uvolněte v pravý čas kohout, abyste zastavili proces čepování. 4. krok: Načepujte další v případě potřeby. Krok číslo 4, potamžmo všechny kroky, můžete opakovat jak jen často budete chtít.

Věřím, že nyní již neváháte a jen vás upozorníme, že o vašem plánu zakoupit si vlastní domácí výčepní zařízení neinformujte raději svého výčepního

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang