Vychutnejte si svou kávu

Spotřebiče

Nejste zrovna ranní ptáče a potřebujete se po ránu nastartovat pořádným šálkem kávy? Nebo zkrátka milujete vůni a chuť kávy? Ať tak či onak, kvalitní espresso pro přípravu vaší kávy je základ. S takovým přístrojem do sebe hrnek ve spěchu jentak nekopnete, abyste se probudili, ale kávu si vychutnáte a už nebudete chtít jinou!

Přesně tohle splní espresso Catler ES 8012, se kterým připravíte tu nejlahodnější kávu. Klíčem k dokonalé chuti je čerstvě namletá káva. Ta zůstane čerstvá pouze několik minut, jelikož aromatické oleje, které vytvářejí pěnu, rychle oxidují.

Nejlepší espresso proto připravíte z čerstvě namletých kávových zrn. S tímto espressem ale dostanete ještě víc. Disponuje totiž filtračním systémem pro kvalitnější vodu. Uhlíkový filtr snižuje obsah chlóru, těžkých kovů a některých pesticidů. Filtrovaná voda má lepší chuť a je i šetrnější k přístroji. Vy si tak můžete vychutnat kávu bez chybičky.

Další výhodou je integrovaný mlýnek, který nabízí nastavení různé hrubosti mletí. Hrubost ovlivňuje výslednou chuť espressa a vy si ho tak můžete připravit přesně podle vaší chuti.

Použít lze i balenou mletou kávu. Kromě dalších výhod, kterými disponuje espresso Catler ES 8012, je tu také možnost nahřátí šálků, aby vaše káva vydržela déle v požadované teplotě. S tímto přístrojem už nezačnete den jinak, než s čerstvým a lahodným espressem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang