Vydejte se na dovču pod stan

Sport a outdoor

Potřebujete stan pod který složíte hlavu nejen vy a vaše drahá polovička, ale také vaše osobní věci? Stan který vás ochrání před deštěm a větrem? Stan, který můžete vzít kamkoli sebou? Navíc můžete získat prodloužení dvou leté záruční doby!

Schovejte se před nepříznivými vlivy do stanu Coleman Coastline 2 PLUS, který je určen pro dvě osoby. Tento tunelový stan má velmi velké skladovací prostory. Do předsíňky je možné si připojit podlážku, aby vám věci neleželi na zemi. Do úložného tunelu je možné schovat například cyklistická kola, batohy, příslušenství pro camping a vše nutné a potřebné pro vás.

Stále jste nerozhodnutí a chtěli byste stan vidět naživo? Na stránce tohoto stanu Coleman Coastline 2 PLUS si sice sáhnout na stan nemůžete, ale zato si můžete prohlédnout 3D animaci, ve které si se stanem můžete pootáčet, abyste ho viděli ze všech stran a rozevírat různé nabídky, kde jednotlivé části stanu uvidíte podrobněji.

Navíc při splnění podmínek, které jsou uvedeny v návodu, je možné prodloužení dvouleté záruční doby, více na oficiálních stránkách výrobce. Není nad čím váhat, tento stan je prostě jasnou volbou pro aktivní outdoorové nadšence!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang