Vydejte se se světovým rádiem do světa

TV, foto, audio-video

Jestli je pro Vás znervózňující ticho, a jste nesví, když nikde nic nehraje a nemluví, můžou být pro Vás některé chvíle pěkně dlouhé a situace nepříjemné. Proto by možná stálo za to, pořídit si takové malé rádio na cesty. Právě jedno takové máme v nabídce a Vám tak může zpříjemňovat chvíle, které strávíte na různých místech světa!

Jedná se totiž o rádio Grundig YachtBoy 80/WR 5408 PLL. Jak už název napovídá, nebude to jen tak obyčejné rádio třeba někam na Slapy, ale třeba rovnou někam na moře. Jen nebuďte troškaři! A čím vším, Vás může tato malá hrací skříňka překvapit?

Tak především je to možnost naladit radiové stanice na jak na vlnách FM, tak i SW, MW, LW. Naladit si kdekoli rádio, by tedy nemělo být problémem. Hlavní funkci tedy plní, ale co dál? Je zřejmé, že ve výčtu šikovných funkcí budeme pokračovat i dále.

Jednou z nich je funkce časovače vypnutí, takže jakmile například usnete, nemusíte se nadále budit s nepříjemným pocitem, že se ještě musíte zvednout a vypnout rádio. Stačí jen včas tento časovač nastavit, a o vypnutí se postará rádio samo. No a když takhle pěkně s rádiem usínáte, jistě uvítáte i takové buzení samotným rádiem, které si rovněž můžete nastavit. V případě, že by zrovna rádio, nebylo tím pravým způsobem, jak Vás dostat z postele, můžete se nechat vzbudit i signálním tónem. Nastavit lze také hodiny a rovněž i ukládat do paměti jednotlivé stanice.

Pro dokonalý poslech umožňuje rádio Grundig YachtBoy 80/WR 5408 PLL,  kromě digitálního lazení, také jemní doladění. Není totiž nic horšího, než šumící rádio, nemám pravdu? Abyste měli přehled o všech funkcích, je samozřejmě k dispozici displej, který přehledně zobrazuje nejen naladěnou stanici, ale také výše popsané funkce, pokud jsou aktivovány.

Pro lepší příjem signálu je rádio Grundig YachtBoy 80/WR 5408 PLL vybaveno teleskopickou anténou a v případě, že budete bez elektrické energie, máte samozřejmě možnost i napájet rádio bateriemi. A samozřejmě jak to tak bývá, to nejlepší nakonec! A co to je? Tou pomyslnou třešinkou je kožené pouzdro, které je součástí balení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang