Vytírání nemusí být jen za trest

Domácnost a nábytek

Také jste ochotni překousnout kde co, ale vytírání vás prostě rozčiluje už z principu? Je to dlouhá, namáhavá a hlavně otravná činnost. Pokud navíc vytíráte na kolenou či s hadrem omotaným na koštěti je to vážně k vzteku. To se ale může změnit a my víme jak!

Je na čase staré koště odložit do kouta a případně ho vytáhnout až na čarodějnice, a mokrý hadr se vám hodí maximálně tak na hlavu. Nezní už tohleto jako pohádka? Značka Leifheit dokáže usnadnit spoustu neoblíbených činností. Dokonce je ale dokáže i zpříjemnit. A vytírání samozřejmě není výjimkou!

Vaší spásou je Mop set Leifheit 52019 Twist System Disc. Tato úklidová sada obsahuje mop TWIST a vědro, jehož součástí je i ždímací systém, díky kterému mop dosáhne požadované vlhkosti dle potřeby. Co je ale důležité, ždímání je zcela bezkontaktní a navíc bez námahy.

Díky flexibilnímu rotačnímu kloubu, který je na mopu umístěn, se jednoduše dostanete za každý záhyb, roh či nohu od postele a nemusíte si u toho ukroutit ruce. Hlava z mopu je vyrobena z mikrovlákna pro intenzivní vstřebávání nečistot. Mop set Leifheit 52019 Twist System Disc a je ideální pro čištění dlaždic a kamenných podlah, protože mop se jednoduše dostane do každé spáry.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang