Vyžínače top

Dílna, stavba a zahrada

K dalším šikovným pomocníkům, kteří pomohou starat se o vaši zahradu, patří jednoznačně vyžínače. Tyto přístroje se budou velkou částí podílet na tom, že váš trávník bude krásný, zdravý, hustý a pěkně zelený. Ještě takový vyžínač nemáte? Stačí si prohlédnout náš sortiment, zajisté si vyberete a už nebudete muset závidět sousedům jejich upravený trávník. Nabízíme moderní vyžínače značek Hecht, Partner, BOSCH, Flymo a dalších – o kvalitu se tedy bát nemusíte.

Jaké vyžínače nabízíme a jak fungují?

V naší nabídce naleznete jak elektrické vyžínače, tak motorové. Záleží jen na vás, kterým dáte přednost. Do elektrických vyžínačů nemusíte doplňovat benzín, jako do motorových, ale při práci vás možná bude obtěžovat kabel, bez kterého se neobejdete.

I když je vaše zahrada krásně rovná a prázdná jako tenisový kurt, bez vyžínačů se neobejdete. Vyžínání trávy okolo kamenů, stromů a dalších nedostupných míst, je velice důležité. Při výběru vyžínače dbejte také na to, abyste vybrali ten správný model podle velikosti zahrady. Čím větší šířka vyžínače, tím větší je posečená plocha při jednom záběru a práce je tak rychleji hotová.

Jaké funkce mohou vyžínače mít?

Tyto přístroje mají vysoce výkonné motory a jejich použití je naprosto bezpečné. V problematických místech zahrady vyžínače skvěle doplňují sekačky na trávu. Ani po delším skladování vyžínače se nemusíte bát špatného startování díky systému bezpečného a rychlého startu. Antivibrační systém zajišťuje komfortní a pohodlnou práci. Pro úspornou přepravu a snadnou montáž může být k dispozici dělitelná násada. K vyžínačům je možno dokoupit strunové hlavy, kultivátory, ocelové nože či nástavce pro odvětvování ve výškách.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang