Vyzkoušejte si, jak se žehlí s lehkostí a elegancí

Spotřebiče

Ještě tápete, jestli dnes budeme žehlit vlasy nebo prádlo? Dnešní den patří žehlení prádla – ano jedné z těch nejméně oblíbených činností v domácnosti, která nás může potkat. Proto bychom se měli všichni snažit co nejvíce si tuto činnost ulehčit a urychlit. Jednou z možností je vybrat si kvalitní žehličku. A přesně takovou Vám dnes nabízíme!

Je to žehlička Braun SI 520 TexStyle, značka Braun je zaručenou kvalitou, na dlouhou životnost a perfektně odvedenou práci se můžete bez pochyby spolehnout! Tento model se safírovým povrchem je připraven poskytnout Vám nejpohodlnější žehlení a dokonalé výsledky, výhodou tohoto povrchu je odolnost proti poškrábání třeba od zipů či knoflíků. Výsledek žehlení ovlivňuje mj. i funkce páry. Plná intenzita páry vychází ze 108 parních otvorů a dosahuje až 95g/min, ale samozřejmě intenzitu můžete regulovat.

Současné žehličky ale kromě regulace teploty a páry, disponují i mnoho dalšími funkcemi. Proto se i žehlička Braun SI 520 TexStyle může pochlubit dalšími užitečnými a praktickými funkcemi. Velkou výhodou je, že lze používat vodu z vodovodu a odpadá tak používání destilované vody. Vzhledem k tomu, je proto žehlička vybavena systémem Anticalc proti usazování vodního kamene. U tohoto modelu žehličky také naleznete systém Anti drip, tedy systém proti odkapávání vody z žehličky.

Vodu můžete naplnit až 300 ml vody a pro snadné plnění má žehlička Braun SI 520 TexStyle samozřejmě velký pohodlný otvor.  Pro kropení prádla je určen vodní rozprašovač a pro Vaše pohodlí je k dispozici kabel s otočným kloubem a příjemné držadlo.

Žehlení opravdu nemusí být noční můrou, určitě ne s žehličkami značky Braun!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang