Vždy jen to nejčerstvější – v americké chladničce Whirlpool 20RI-D3S

Spotřebiče

Patříte mezi velké milovníky jídla? Máte stále plnou ledničku a potřebovali byste nějakou větší, která ale udrží vaše potraviny stále v té nejlepší kvalitě? Pak je na čase zajímat se o americkou  chladničku Whirlpool 20RI-D3S. Nejenomže americké chladničky jsou v poslední době velice moderní a mají skvělý design, především jsou velmi výkonné, kvalitní a pojmou poměrně velké množství potravin a tekutin.

Představte si unikátní chladničku, která vám zajistí vždy perfetně vychlazené nápoje, čertsvé maso, sýry, zeleninu. Tohle všechno je už nyní skutečností. A to především díky svému šestému smyslu. 6. smysl je unikátní senzorová technologie, která když odhalí sebemenší teplotní výkyvy, upraví výkon kompresoru tak, aby se co nejrychleji obnovila optimální teplota a čerstvost potravin tak zůstala uchována. Neméně důležitou  vlastností u americké chladničky Whirlpool 20RI-D3S je systém Anti Bacterial. Díky tomuto systému se prach a všemožné prachy zachycují díky cirkulaci ve filtru a snižuje se jejich výskyt chladničce. Jediné co musíme udělat, je jednou za 6 měsíců vyměnit filtr. Ale i na toto můžete zapomenout. Světelná signalizace vás upozorní vždy, když bude nutné filtr vyměnit.
Pokud vás tato americká chladnička zaujala díky svému 6.smyslu, nebo díky systému Anti Bacterial, neváhejte a podívejte se na ni na našich internetových stránkách. Věříme, že vás ohromí díky svým dalším funkcím, vzhledem i ceně. Pokud ne, určitě si vyberete jinou, vhodnou chladničku přímo pro vás. Přejeme příjemný nákup.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang