Za všech okolností intenzivní příklep – příklepová vrtačka Bosch PSB 650 RE

Dílna, stavba a zahrada

Kutilové to dávno vědí. Vrtačka by neměla chybět, ať už jde o kutila amatéra nebo profesionála, v žádné dílně. A chcete-li vrtat profesorsky i do náročných materiálů, pak to chce příklep. Ale hlavně pořádnou vrtačku.

Takovou umí vyrobit u Bosche. A my vám ji umíme prodat za báječnou cenu. Představujeme příklepovou vrtačku Bosch PSB 650 RE.

Preciznost, velký výkon, moderní technologie a maximálně pohodlná práce díky technologii Slimline jsou jedny z předností příklepové vrtačky Bosch PSB 650 RE. Pro tuto vrtačku nepředstavuje žádný problém ani vysoký průměr vrtání, ani velké nároky na sílu.

Při perfektním ergonomickém držení je vrtání s ní prostě hračkou. Výkonný motor 650 W je i při vrtání do betonu neúnavný a tak i tyto těžké práce zvládnete hravě a rychle.

Ruku v ruce s tvrdou prací jde i jemné a detailní zpracování této vrtačky. Otáčky vrtačky řídíte elektronicky pomocí regulačního kolečka a spínače v rukojeti. Snadno si tak můžete dávkovat sílu a přizpůsobit ji vrtání do různých materiálů. Rozsah vrtání v betonu činí 16 mm, ve dřevě 30 mm a v oceli 12 mm.

Ať už jste pravák nebo levák, tato vrtačka se vám přizpůsobí. Stejně tak ať už jste ostřílený kutil, nebo doma připevňujete svoji první poličku. Vrtačka Bosch PSB 650 RE nezná hranice a hodí se pro každého. Ostatně to i další vrtačky Bosch z naší nabídky, které se liší zejména silou motoru.

Kvalita a zpracování je u všech stejná – maximálně možná. Pokud hledáte do vaší dílny věrného kamaráda, pak tato vrtačka splňuje všechny předpoklady být tím nejlepším.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang