Zábava přímo u vás doma

Domácnost a nábytek

Chcete se s přáteli pobavit, ale ve vašem oblíbeném baru je narváno k prasknutí? Pobavit se ale můžete i ve svém obývacím pokoji. Stačí si už jen zakoupit oblíbený alkohol na míchané nápoje či koktejly a nezapomenout na slané dobroty a párty může začít.

Pro dvanáct přátel je elektronický terč Echowell Ammo 712 skvělou volbou pro dobrou zábavu. Můžete si vybrat až z šestadvaceti her. Ve srovnání s ostatními terči, má tento nejen již známé hry, ale pro lepší zábavu a napětí ze hry, obsahuje tento terč Echowell Ammo 712 i nové hry jako Ludo, Killer Team, Over Leader, Scram 21 target, Tennis, Billiards, Snooker, Baseball, Bingo a další.

Elektronický terč Echowell Ammo 712 vydává až sedmnáct zvukových efektů a zvuk při vypnutí či zapnutí přístroje. Na panelu je dále tlačítko delete pro vymazání skóre způsobené špatným zabodnutím šipky nebo chybnou operací. Nemusíte se bát že nezvládnete ovládání terče Echowell Ammo 712, uspořádání kontrolního panelu je logické a tak umožňuje snadnou manipulaci pro každého.

V přibaleném návodu se dočtete více informací o dané hře, naleznete zde i cíle hry, jak se hra má hrát a pro kolik hráčů je určena. Stačí už jen terč Echowell Ammo 712 připojit přes AC/DC adaptér a můžete začít hrát, v balení je dále přibaleno dvanáct šipek s plastovým hrotem a dvacet osm náhradních plastových hrotů. Na tento terč se však nesmí používat šipky s ocelovým hrotem, došlo by tak k poškození terče.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang