Zábavné toaleťáky top

Novinky

Patříte mezi příznivce originálních a zábavných dárků? Toaletní papíry s různými potisky vás tedy rozhodně nemůžou zklamat, ba naopak! Chcete někoho obdarovat vtipným dárkem nebo udělat radost sami sobě? Zábavné toaleťáky vás, ale i návštěvu, na oné místnosti zajisté rozesmějí. Kategorie zábavné toaleťáky obsahuje výrobky značky Gadgets.

Jaké zábavné toaleťáky nabízíme?

Pokud jste se již rozhodli pro koupi nějakého zábavného toaleťáku, stačí si jen vybrat potisk. V našem sortimentu najdete zábavné toaleťáky ve stylu gratulace, happy birthday, kamasutry, lásky ve vzduchu, narozeninového dortu a dalších. Velmi zajímavým a také víceúčelovým toaletním papírem může být toaletní sudoku. Sudoku je všude a není před ním úniku. Pokud i vy ještě stále nemáte dost této chytlavé hry s čísly, náš gadget je pro vás spásou. Tento toaleťák umožňuje provozovat číslofobii na takových místech, kde by vás to v životě nenapadlo. Od sudoku posedlosti není nyní ušetřena ani místnost nejvíce zapovězená!

K čemu dalšímu mohou zábavné toaleťáky sloužit?

Toaletní papíry, jak všichni dobře víme, slouží většinou pouze k jednomu účelu. Náš sudoku papír je ale víceúčelový. Tento rébusový toaletní papír vás bude bavit v každém okamžiku. Mřížka 9 x 9 jistě zaměstná vaši mysl po dlouhém sezení na záchodě a odvede pozornost od křečí v břiše po nevydařeném stravovacím dni. Také dokáže zpestřit návštěvu toalety a místo nudného zírání do prázdná můžete chvilku luštit. Zábavné toaleťáky přináší jen jedno nebezpečí – může se stát, že bude na dlouhou dobu zablokována možnost odskočit si.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang