Zahradní grily top

Dílna, stavba a zahrada

Teplo, slunce a pohoda – neodmyslitelně patří k létu a prázdninám. K létu ale patří také zábava. Co takhle vzít všechny vaše přátele k vám na chatu či zahradu a uspořádat pořádnou grilovací párty? Základem úspěchu vydařené zahradní párty je bezpochyby počasí a dobré jídlo. To první si u nás bohužel koupit nemůžete, o to druhé se však s radostí velmi kvalitně postaráme. Výborné steaky či jakékoli masové pokrmy můžete na své párty servírovat díky zahradnímu grilu. Nabízíme zahradní grily značek Campingaz, Cadac, Soehnle, Lucifer a dalších.

Jaké zahradní grily nabízíme?

V současné době se na trhu objevují různé typy zahradních grilů. Každý z nich má své výhody i nevýhody, které se vám nyní pokusíme přiblížit, podrobněji se však vše dozvíte v jednotlivých kategoriích. Všechny zahradní grily jsou velmi kvalitní a zajisté splní veškerá vaše očekávání. Vždyť na zahradní party by to bez grilu přece nebylo ono.

Pokud dáváte přednost klasice, jsou tu pro vás zahradní grily na dřevěné uhlí, díky kterým si vychutnáte pravou atmosféru grilování. Nad ohništěm umístěná mřížka slouží na maso a dá se posouvat dle potřebné teploty. Grily na dřevěné uhlí nejsou finančně nákladné. Svojí úlohu plní velmi dobře, avšak je potřeba počítat s nízkou životností. Pravé grilování ovšem máte zaručené.

Dalším typem grilů, který nabízíme, jsou kontaktní grily. Tyto zahradní grily jsou vyrobeny z velice kvalitních nerezových materiálů. Jedná se o výkonné přístroje schopné rychle připravit nejen masové plátky, ale také například rozpékat sendviče. Kontaktní grily umožňují takový způsob grilování, při kterém je pokrm v bezprostředním kontaktu s rozžhavenou grilovací plochou.

Revolučními produkty jsou bezpochyby lávové zahradní grily, se kterými je grilované jídlo zdravější! Obrovská výhoda, kterou lávové grily mají, spočívá ve schopnosti lávových kamenů vstřebat velké množství tuku, který odkapává z grilovaného masa. Zabraňuje tedy jeho nežádoucímu vzplanutí a vzniku škodlivých látek. Nezanedbatelnou výhodou je také samočisticí schopnost, díky které už nikdy nebudete muset odstraňovat tuk a popel. To vše dělá z lávových grilů jedny z nejžádanějších pro zahradní grilování.

U plynových grilů výrobci používají nejnovější a ojedinělé technologie, které zajišťují rovnoměrné rozmístění teploty po celé ploše grilovacího roštu. Navíc se vám nikdy nestane, že byste spatřili přepálený tuk či kouř. Méně nečistot, snadná obsluha a údržba také přidávají na kvalitě. Plynové zahradní grily jsou nástroje pro nejmodernější způsob grilování. Splňují všechny požadavky i pro tu nejnáročnější klientelu.

RBS grily jsou založeny na speciální technologii grilování. V zásadě mají RBSzahradní grily odlišné umístění a jiný materiál samotných hořáků. Hořáky jsou keramické a jsou umístěny po stranách grilu. RBS zahradní grily tak umožňují rovnoměrnější rozložení tepla na grilovací ploše a zároveň omezenou možnost vzplanutí odkapávajícího tuku. Na RBS grilech je možné velmi snadno připravit hostinu pro desítky strávníků a to nejen vzhledem k velikosti grilovací plochy, ale také díky vysokému výkonu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang