Zahradní technika top

Dílna, stavba a zahrada

Vybavte svou zahradu kvalitní a spolehlivou technikou – zahradní technika, kterou nabízíme, zahrnuje sekačky na trávu, motorové pily, plotostřihy, grily, bazény, drtiče větví a mnoho dalších! Pokud tedy hledáte jakéhokoli pomocníka na zahradu či plánujete koupi bazénu, jste u nás správně! V této kategorii najdete kvalitní výrobky značek BOSCH, Black-Decker, Echo, Grizzly apod.

Zahradní technika – jakou nabízíme?

Sekání trávy vám usnadní kvalitní sekačky na trávu. Pro zahrádky, kde je dostupná elektrika, jsou vhodné elektrické zahradní sekačky. Tam, kde dostupná není, jsou vhodné benzínové sekačky na trávu. Pro velké plochy či hřiště využijete zahradní traktory.

Před každou sezónou a po jejím ukončení je nutné trávu vertikutovat provzdušňovačem. Pro nedostupná místa nabízíme křovinořezy a pro místa u domu či záhonu vyžínače nebo aku vyžínače. Život na zahradě bez pojmu zahradní technika zkrátka není možný!

Příprava dřeva na topení či likvidace spadlého stromu nelze realizovat bez kvalitní motorové pily. Pro méně zkušené uživatele s dostupností elektriky jsou vhodné elektrické motorové pily. Zkušenější zahrádkáře osloví benzínové motorové pily, a to zejména svým výkonem. Zahradní technika je pro každého majitele zahrádky nezbytnou výbavou.

Po práci na zahradě je příjemnou relaxací zejména grilování. V kategorii zahradní technika samozřejmě nabízíme také zahradní grily. Přípravu masa na lávovém grilu či zdravé grilování na RBS grilu by si snad nikdo z nás nenechal ujít. Kvalitní nerezové plynové grily si také získávají obrovskou popularitu.

Milujete opalování? Co takhle se vyplácnout u vlastního zahradního bazénu? Zahradní technika je potřebná i při úklidu zahrádky. Staré větve se skvěle likvidují drtičem větví. Spadané listy stromů vysajeme vysavačem listí nebo shrabeme hráběmi. Běžný prach či hlínu určitě zvládneme vysokotlakým čističem. Sněhu na příjezdových cestách či na zahradě se jednoduše zbavíme pomocí sněhových fréz.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang