Bazény


Pan Nákupka doporučuje

Bazény

Toužíte se v parném letním dni ochladit a nechcete zbytečně utrácet na koupalištích? Pořiďte si na svou zahradu vlastní bazén. Nadzemní bazény jsou levnou variantou zahradního koupání. Tyto venkovní bazény snadno nainstalujete. Desetitisícové ceny zapuštěných bazénů jsou zcela mimo ceny bazénů nadzemních. Bazény umístěné na zahradě potřebují pouze rovnou plochu ve velikosti bazénu a přívod elektřiny - v případě použití pískové nebo kartušové filtrace.

Jaké parametry mají nadzemní bazény?

Levné venkovní nafukovací bazény můžete pořídit v akci za cenu pod 2 000,- Kč. Nadzemní bazény s kovovou konstrukcí a výztužemi ocení i náročnější zákazníci. Velké oválné venkovní bazény umožňují svými rozměry skutečně komfortní letní koupání. Při výběru je dobré zvážit, zda zakoupit venkovní bazén s kartušovou filtrací nebo venkovní bazén s pískovou filtrací, která je velmi výkonná a udrží vodu křišťálově čistou. Přejete si zorganizovat u sebe doma bazénovou párty? Teď už to nebude problém.

Proč vybrat zahradní bazény Marimex?

Nafukovací zahradní bazény vynikají jednoduchou instalací a neskutečně příznivou akční cenou. Nadzemní bazény Marimex jsou nejkvalitnějšími bazény na trhu. Jiné značky, které se snaží nadzemní bazény Marimex napodobovat se těmto zdaleka nevyrovnají jak kvalitou, tak ani servisem.

Venkovní bazény Tampa mají své místo na trhu již mnoho let a jsou naprosto špičkou mezi nafukovacími bazény. Tampa je zkrátka bazén vhodný do každé zahrady a najde si své příznivce snad u všech majitelů zahrádek. Spojení Marimex Tampa neodmyslitelně patří k sobě a proto Marimex vlastní i ochrannou známku pro spojení s bazény. Bazény Orlando jsou vynikající díky své pevné a tuhé konstrukci. Kvalitní materiály venkovního bazénu Orlando překvapí díky jeho nízké akční ceně a moderní konstrukci.

Články ke kategorii bazény:

Zchlaďte se!

Třeba v bazénu Bestway 244 x 66 cm. Kdo by v horkých letních dnech neocenil možnost koupat se a užívat si ve vlastním bazénu. Kruhový samonosný bazén Bestway je cenově dostupný a snadno sestavitelný. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Celý článek ke skupině bazény si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Skočtě si do vlastního bazénu!

Léto se rozjelo v plném proudu a většina z nás se snaží před palčivým slunkem uniknou kamkoliv k vodě nebo se alespoň schovat do stínu. Každoročně nás začátkem června začnou lákat na příjemné osvěžení koupaliště, která se však s příchodem vedra zaplní téměř k prasknutí. S bazénem Bestway 366 x 610 x 122 cm bez filtrace si můžete udělat vlastní soukromé koupaliště přímo u Vás na zahradě! Celý článek ke skupině bazény si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Máme pro Vás malou ochutnávku na léto. Bazén Tampa!

Možná si budete ťukat na čelo a říkat si, že se v té Nakupce.cz snad úplně zbláznili! Ještě se všichni krčíme zimou v kabátech a oni už nabízejí bazény. Dobrá tedy, nebudeme vás přesvědčovat k urychlené koupi, ale popřemýšlet o ni není rozhodně na škodu a navíc je to zadarmo. A kdyby i to Vás obtěžovalo, tak se alespoň naladíme na léto, teplo a sluníčko! Celý článek ke skupině bazény si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist