Zahřejte se

Domácnost a nábytek

Léto už je nenávratně pryč a pořádné teplo nás nějakou tu dobu zas nečeká. Dny se krátí, z práce chodí někteří až za tmy a jsou zrmzlí a unavení. Řešením může být exotická dovolená, ale je tu ještě jedna dlouhodobější možnost, která navíc i vylepší vaše zdraví, a to blahodárná infrasauna!

Do sauny můžete chodit do různých wellness center, ale to zajisté ani zdaleka nemá na to, když ji máte doma pro sebe a kdykoliv se vám zachce. A co je lepšího po dlouhém pracovním dni plném stresu, než si zalézt do vyhřáté sauny?

Dnes pro vás máme tip na infrasaunu HealthLand DeLUXE 3003 CARBON, která je až pro tři osoby. Nemusíte tak relaxovat sami, ale můžete spojit odpočinek s příjemným rozhovorem.

Infrasauna slouží nejen k odpočinku, ale má i pozitivní vliv na zdraví. Infračervené světlo prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně, ale zároveň nezatěžuje organismus. Díky intenzivnímu pocení při pobytu v infrasauně dochází k detoxikaci, zbavíte tak svoje tělo jedovatých látek.

Dalších výhod, které infrasauna HealthLand DeLUXE 3003 CARBON nabízí, je nespočet. Například redukuje stres, prospívá vaší kůži, snižuje váhu či ulevuje od bolesti. Celkově také posiluje imunitní systém, což se zejména přes podzim a zimu velice hodí. S infrasaunou si vždy perfektně odpočinete a ještě uděláte něco pro své zdraví!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang