Zajeďte si na ryby

Sport a outdoor

Léto je v plném proudu a každý míří směrem k vodě, ale válení se jen tak na břehu se může po chvíli stát nudným. Tak proč si nevyrazit jen tak na projížďku po vodě a přitom si třeba i ulovit i nějakou tu rybku k večeři? K tomu ale potřebujete člun a my Vám dnes představujeme nafukovací člun Sevylor FISH HUNTER HF250, který je ideální pro kratší vyjíždky či rybaření.

Přestože je člun vyroben ze silného a odolného PVC, tak je často oceňován pro svou lekhost, kterou jistě ocení každý z nás. Vždyť komu by se chtělo v letních vedrech tahat k vodě s těžkou loďkou? Další vlastností, kterou u nafukovacího člunu Sevylor FISH HUNTER HF250 uvítáte, je jistě i jeho bezpečnost, která je zaručena díky 5ti vzduchovým komorám, a to 1 hlavní, 1 bezpečnostní, 2 postranní a nafukovací nosníková podlaha.

Pokud by se Vám někde přihodil jakýkoliv problém, tak balení nafukovacího člunu Sevylor FISH HUNTER HF250 obsahuje i sadu na opravy, která Vás zachrání při jakékoliv kolizi. Dalšími vychytávkami, které člun obsahuje, jsou 2 vyjímatelné nafukovací sedačky, 4 odtokové kanálky, 2 držáky rybářských prutů, brašnu na vybavení, obal na baterii, lano po obvodu člunu a držadla pro přenášení a manometr.

Není již důvod váhat! Stačí si pořídit nafukovací člun Sevylor FISH HUNTER HF250, vyrazit na vodu a už si jen nerušeně užívat sluníčka, tepla a pohody! Že Vám přeci jen něco chybí? Pádla? Není žádný problém, dle požadované délky si můžete vybrat z naší nabídky, kterou naleznete v rubrice Příslušenství camping.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang