Zásah, potopena! – aneb dejte gumovým kačenkám padáka

TV, foto, audio-video

Určitě znáte ten pocit, kdy se po celém dni stráveném prací položíte do vany plné teplé vody a pěny a dokonale se tak uvolníte a odpočinete si. Teď pro váš může být horká koupel ještě příjemnější. Nevěříte? Vyzkoušejte FM Křižník.

Už dost bylo gumových kačenek!! Je čas postoupit v době a pořídit si něco nového a hlavně praktického. Nemějte s ní žádné slitování a potopte ji pomocí FM Křižníku. Tato smrtonostná zbraň neslouží jen na ničení gumových kačenek. Nejedná se ani o obyčejnou kocábku. Samožřejmě plave…ale s tímto křižníkem si během koupele můžete naladit svoji oblíbenou rádiovou stanici. Pomocí děl si jednodušše chytíte, na co zrovna máte chuť. A tím se pro vás stane koupel vrcholem dne (pokud jim již není). Vanu budete opouštět zrelaxovaní a plni dobré nálady.

Nemusíte se bát, že by vám do této hitovky natekla voda, neboť je vodotěsná, což ocení i vaše ratolesti. Design křižníku je určitě zaujme a vy se nemusíte bát, že přijdete o svůj oblíbený doplněk při koupeli. Zkrátka FM Křižník nesmí chybět v žádné koupelně.

Pokud tedy hledáte něco, co oživí každodenní očistný rituál, neváhejte ani chviličku a pořiďte si FM Křižník, který je speciálně vyroben, aby vám zlepšil náladu. Máte-li nějakého známého či přítele, který by potřeboval trochu povzbudit, k tomu vám určitě FM Křižník dobře poslouží. Hledáte-li něco trochu jiného, zkuste navštívit naše patro Originální dárky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang