Zastřihovač vlasů Remington HC 330

Novinky

Zastřihovač vlasů Remington  HC330 je jeden nejlevnějších modelů z nabídky zastřihovačů vlasů od společnosti Remington. Ale i přes nízkou cenu stále nabízí vynikajcí kvalitu od léty prověřené značky.

Zastřihovač vlasů Remington  HC330 sice cenou patří mezi ty nejlevnější zastřihovače, ale i přesto má titanové čepele. Titanové čepele jsou o celých 300% pevnější než ocelové! To zajišťuje nejen prvotřídní střih, ale i mnohem delší životnost. V balení Zastřihovače vlasů Remington HC330 najdete také 4 hřebenové nástavce, které mají délku mezi 1 a 15 milimetry.

Zastřihovač vlasů Remington HC 330 vydrží na jedno nabití pracovat až 40 minut! Pokud Vám dojde baterie, tak můžete pokračovat o zastrčení zastřihavače do elektrické sítě.  Spolu s Zastřihavačem vlasů Remington HC330 najdete v balení i užitečný hřeben a nůžky.
Největší výhodou Zastřihovače vlasů Remington HC330 je určitě jeho cena. Za příznivou cenu dostanete kvalitní výrobek od renomované značky, se kterým budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: EB-81182, novinky

Rubriky článků

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

Chcete mít parfém, který nemá nikdo jiný? Využijte naší akční nabídky na parfémy Dolce&Gabbana.

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang