Čas s příchutí 320 km/hod – závodnické hodiny

Mobily, PC a kancelář

Nová motoristická sezóna klepe na dveře, pomalu ale jistě se schyluje k prvním testům nových závodních strojů, ať už o dvou či o čtyřech kolech a máte-li ke světu benzínu a spálených gum alespoň trochu pozitivní vztah nebo jste-li dokonce vášnivými fanoušky, v tuhle dobu jste už zřejmě jako na trní. Nejspíš už máte doma spoustu věcí s motivy vašeho oblíbeného sportu, nicméně zkusíme to na vás s produktem, který jste možná dosud neznali – závodnické hodiny.

I za safety carem se jezdí rychleji, než vy si dovolíte na dé jedničce a to jde o zpomalovací vůz zajišťující větší bezepčnost na trati. Takový je svět rychlých kol, svět krásných žen a hodně rychlých mužů. Samozřejmě na dráze. Není divu, že tento svět fascinuje tisíce lidí u nás a další miliony po celém světě. Vždyť jen u nás se během jediného víkendu mistrovství světa silničních motocyklů chodí podívat zhruba 250 až 280 tisíc Čechů, dohromady 350 tisíc fanoušků. Proto si pospěšte, chcete-li mít doma netradiční fandovský artefakt. Tohle až se rozkřikne…

I když věříme, že doma máte už spousty záležitostí spojených s motoristickým sportem, závodnické hodiny mezi nimi možná nejsou. A byla by to škoda. V naší nabídce naleznete nástěnou verzi těchto hodin, která upoutá pozornost kohokoliv, kdo je spatří. Skutečně věrně připomínají závodní pneumatiku a na místo ručiček – schválně hádejte – šroubovák a klíč. Stylovější to už být nemůže.

V naší nabídce najdete produktů se závodnickým motivem hned několik. Kromě těchto úžasných hodin by se vám mohl hodit i stylový závodnický hrníček. Malým závodníkům udělá zase radost třeba hračka s ještě menším závodníčkem v autu EGGI ve dvou různých barevných provedeních. Neváhejte proto s výběrem pozorností se závodnickou tématikou právě u nás!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang