Žehlení je radost s žehličkou Braun SI 740 (18720)

Spotřebiče

Po přečtení nadpisu dnešního článku si asi řeknete, co jsme to zase vymysleli za hloupost. Žehlení a zábava? Veřte ale, že až se blíže seznámite žehličkou Braun, kterou vám v krátkosti představíme, budete se na žehlení doslova těšit.

Nejenom společnost Braun se snaží, aby pro dámy (případně pány) bylo žehlení co nejsnažší a nejrychlejší. Toho lze docílit pomocí určitých kroků. Projedeme si tedy nyní proces žehlení od začátku. Prvním krokem bude zřejmě voda – u velké části žehliček je doporučováno použivat z poloviny destilovanou vodu. Zde se vody z kohoutku bát nemusíte díky funkci odvápňování.

Nebudete potřebovat žádné odvápňovače. Dalším krokem je příprava prádla pro žehlení. Kde jsou ty časy, co jste se museli namáhat s extrémně zmačkaném prádlem. S žehličkou Braun SI 740 (18720) bude vše snažší. Práci si také usnadníte sušením prádla v sušičce.

Nicméně uvažujme situaci, že jsme právě sebrali prádlo ze šňůry – díky funkci Precision Shot, která vlastně do látky vstřelí páru a tím se stane poddajnější, budete mít prádlo připravené k žehlení a ve finále u žehlícího prkna nestrávíte tolik času. Samotný proces žehlení pak již spíše závisí na zručnosti každého jedince, nicméně dostatečný parní ráz a hmostnost vám napomůže k perfektnímu výsledku. Po žehlení již stačí počkat, až žehlička vychladne a můžete ji uložit na své místo.

Žehlička Braun SI 740 (18720) vám bezpochyby usnadní snad nejotravnější z domacích prací. Kromě vychytaných funkcí u tohoto typu naleznete také pohledný design a kvalitní povrchovou úpravy žehlící plochy i držadla žehličky. Na nakupka.cz také naleznete další produkty týkající se prádla – pračky, sušičky, šicí stroje nebo odstraňovače žmolků.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang