Žehlení nemusí být vždy jen úmorné! Určitě ne s žehličkou Tefal FV 9450 E0 Ultimate Autoclean 500

Spotřebiče

Máte třeba novou pračku, která Vám dělá opravdu radost? Pak Vám ji ale zkazí hromada nevyžehleného prádla? Kdyby se měl sestavit žebříček nejméně oblíbených domácích činností, věřím, že žehlení by zabodovalo. Již většina domácích spotřebičů udělá spoustu práce za nás. Žehlit ale stále ještě musíme sami. Značka Tefal se nám to žehlení snaží alespoň co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. Čím? Novou žehličkou Tefal FV 9450 E0 Ultimate Autoclean 500!

Pro dokonale hladký povrch, kterým budete po prádle přímo klouzat je žehlička Tefal potažena Paladiem. Tefal FV 9450 E0 Ultimate Autoclean 500 vyniká dlouhotrvající kluzností, dokonce nejvyšší na trhu. Vzhledem k tomu, že se jedná o napařovací žehličku, parametry, které by Vás měli zajímat se týkají právě páry a jejího použítí. Tento model se může pochlubit velkým parním rázem a to 150 g/min a můžete samozřejmě využít i automatickou páru v rozsahu – 0-150 g/min. To že již některé modely žehliček ukazují nastavenou teplotu pomocí displeje jsme si už mohli zvyknout. Žehlička od značky Tefal Vám navíc ještě zobrazí na displeji Vámi nastavené množství páry. Napařování je jistě fajn, bez něj si žehlení asi už dokázat ani neumíme. Ale k čemu nám je skvělá napařovací žehlička, když nám nenapaří především ty problémová a těžko dostupná místa? I tohoto se v Tefalu dokázali chopit. Pro dokonale vyžehlené prádlo tak žehličku vybavili i napařováním ve špičce žehlící desky.  Takže žehlení džín? To už je dnes hračka! Napařovat můžete také samozřejmě i ve svislé poloze. To je jako dělané pro žehlení záclon, závěsů a obleků.

O bezpečnosti práce jsme se snad učili už i na základní škole. Leckdy se  můžeme snažit sebevíc, ale pokud nám k tomu výobek trochu nepomůže naše snažení je prostě marné. Napařovací žehlička Tefal FV 9450 E0 Ultimate Autoclean 500 má funkci automatického vypnutí. Navíc ještě rozlišeno na vertikální a horizontální polohu. V horizontální poloze se vypne po 30 vteřinách, ve vertikální po 8 minutách. Jde o napařovací žehličku, je nám tedy jasné, že v průběhu musíme dolévat vodu. A aby i to bylo bezpečné, máme k dispozici nový zvětšený otovor pro snadné dolevání. Jako třešničku na dortu můžete brát pohodlné gelové  držadlo, protiskluzovou patu a otočný kloub. Tato trojkombinace Vám pohodlí při žehlení umocní natolik, že na žehlení se budete těšit! Když k tomu přidáte třeba oblíbenou hudbu či film, stává se zkrátka žehlení radostí.

A ještě přidáme něco navrch. Do výbavy modelu Tefal FV 9450 E0 Ultimate Autoclean 500 patří i dvojí odvápňovací systém. Tento systém je tvořen zabudovanou kazetou a vyjímatelnou tyčinkou. Funkce Anti-drip, tedy funkce proti odkapávání vody je samozřejmostí. Pro opravdu efektivní žehlení, můžete svoji výbavu doplnit třeba ještě o kvalitní žehlící prkno. A rázem se z Vás stane královná žehlení!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang