Žehličky top

Spotřebiče

V každé domácnosti by, kromě ledničky, pračky a kamen, měla být také žehlička. Vždyť vyprané prádlo se musí narovnat, než ho začneme nosit. Hledáte tu správnou žehličku právě pro vás? Pak jste tu správně. Nabízíme moderní, kvalitní a spolehlivé žehličky mnohých značek (AEG, Braun, BOSCH, Electrolux,ETA, Philips a další). Nyní můžete přestat hledat a v klidu si prohlédnout náš sortiment, jistě nebudete zklamaní.

Jaké žehličky nabízíme a jak fungují?

Také vám vadí vyprané zmuchlané prádlo? Proč jste si ještě nepořídili žehličku? Nevěděli jste jak na to? Nevěděli jste jak správně vybrat? S naším obchodem tyto starosti končí. Nabízíme žehličky různých značek, kvalit a s různými funkcemi. Je jen na vás, kterou si vyberete, ale ani jedna vás zaručeně nezklame.

Kromě klasických žehliček si u nás můžete zakoupit také žehlící lis, který umožňuje pohodlné žehlení v sedě a za polovinu obvyklé doby. Dále nabízíme žehlící automat, což je nafukovací žehlící pana, kterou obléknete do vypraného oblečení. Horký vzduch se postará o jeho vysušení a vyžehlení. Kromě toho tento úžasný vynález umí také provětrávat a chladit. Dále nabízíme žehlící systém, který obsahuje systémovou žehličku, žehlící prkno s nasáváním a foukáním vzduchu, napařovač a osvěžovač prádla. Přáli byste si prohlédnout žehličky s parním generátorem? Ani to u nás není problém!

Jaké funkce mohou žehličky mít?

Nyní se vrátíme ke klasickým žehličkám. Zajímá vás, jaké mohou mít žehličky funkce? Z těch nejzajímavějších a nejužitečnějších můžeme zmínit stálý výstup páry, vertikální napařování, použití vody z kohoutku, jemný rozprašovač či systém zabraňující odkapávání a tím tvoření skvrn.

Pro bezpečnost provozu žehličky disponují automatickým elektronickým vypínáním. Žehlící plochy ze speciálních materiálů usnadní žehlení a speciální systémy pro žehlení těžko dosažitelných míst zaručí vyžehlení každého místečka.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang