Získejte krásné nohy do plavek pomocí Epilátoru Braun 7781 Xpressive Wet&Dry

Spotřebiče

Už vás nebaví používat žiletky? Chcete se konečně bezbolestně a na dlouhou dobu zbavit chloupků na nohách? Pak právě pro Vás je jako stvořený nový Epilátor Braun 7781 Xpressive Wet&Dry! Tento doposud nejmenší epilátor od Braunu se stane vaším společníkem, kterého nebudete chtít za nic vyměnit. Epilátor Braun 7781 Xpressive Wet&Dry ztělesňuje vše, co ženy nejvíce ocení – eleganci, výkonnost a bezchybnost.

Mezi největší výhody Epilátoru Braun 7781 Xpressive Wet&Dry patří vodotěsnost, díky které je možné epilaci provádět bezbolestně například pod teplou vodou, která výrazně bolest zmírňuje. Další výhodou, kterou jistě oceníte, jsou masážní válečky, které při epilaci pokožku stimulují a zklidňují. Systém „SmarthLight“ Vám pomůže odhalit i ty nejmenší chloupky a výkyvná epilační hlava se 40 speciálně uspořádanými pinzetami se bezvadně přizpůsobí i v těžko přístupné oblasti kolen!

Pokud jsme Vás stále nepřesvědčili, tak věřte, že zdaleka není ukončen výčet zajímavých funkcí, které Vám Epilátoru Braun 7781 Xpressive Wet&Dry může poskytnout.

Součástí Epilátoru Braun 7781 Xpressive Wet&Dry je i holící hlava s nástavcem „OptiTrim“, na zkracování chloupků před epilací, flexibilní nástavec „EfficiencyPro“, pro rychlou epilaci, zajišťující maximální s pokožkou, nebo čistící ubrousky, k použití před epilací, pro zmírnění bolesti. Epilátor je také plně omyvatelný, má 2 rychlosti epilace, doba provozu je 40 minut a nabíjení trvá pouhou 1 hodinu, oproti ostatním holícím přístrojům.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang