Zpříjemněte si Vánoce vůní čerstvého chleba

Spotřebiče

Vánoce si téměř každý spojuje s cukrovím, kaprem a bramborovým salátem. A co takhle čerstvý voňavý chléb, přesně podle Vaši chuti a nálady? Zimní večery se blíží, pojďte si je zpříjemnit a užít spolu s domácí pekárnou na chleba OW 300001 od zančky Moulinex.

Další spotřebič, který Vám bude překážet v kuchyni a bude náročný na obsluhu a údržbu? Nikoliv! Domácí pekárna na chleba OW 300001 je jako dělaná i pro začátečníky. Tento model vyniká naprosto automatickým pečením, Vy pouze vložíte ingredience a zvolíte příslušný program. S touto domácí pekárnou budete moci snadno vytvářet různé druhy chleba, briošky, těsta a zavařeniny bez jakéhokoliv dalšího zásahu.

V nabídce máte z 10 programů pečení od základního chleba, přes francouzský, celozrnný, sladký chléb až po kynutá a nudlová těsta. Samozřejmě si můžete vybrat, zda se pustíte do 750g nebo do 1000g. Pro skutečné labužníky Domácí pekárna na chleba OW 300001 umožňuje zvolit si barvu kůrky neboli propečení. Pro Vaše pohodlí a spokojenost je pekárna vybavena displejem, který Vás informuje kolik času zbývá do konce programu a kontrolním průzorem pro možnost sledování průběhu pečení. V přiloženém návodu potom naleznete recepty na jednotlivé druhy chleba, aby pro Vás pečení bylo radostí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang