Domácí vinotéka

Spotřebiče

Jste milovníky a sběrateli dobrého vína, ale nemáte sklep a místo pro správné uskladnění? Víno potřebuje konstantní teplotu, vlhkost, přítmí a správnou polohu. Využijte domácí vinotéky, která splňuje veškeré potřebné podmínky pro uskladnění kvalitního vína.

Ne každý má k dispozici sklep, kde je ideální teplota pro víno. Proto je zde domácí vinotéka Hyundai VIN32DZ, která bude ozdobou vašeho bytu. Pokud podáváte bílé i červené víno, mělo by mít ideální teplotu. Proto je zde zabudován duální systém. Ten reguluje teplotu v rozmezí 8 – 18° C. Pokud chcete od sebe oddělit 2 druhy vín, využijte duálního systému pro horní zónu 12 – 18°C a dolní zónu 8 – 18° C.

Vnitřní objem vinotéky je 78 l a vměstnáte do ní až 32 lahví. Maximální rozměr lahve může být však jen 8 cm x 33 cm. Tedy klasický rozměr lahve na víno. Majitelé této domácí vinotéky Hyudai VIN32DZ zejména ocení její tichý pochod, jelikož její hlučnost dosahuje maximálně 38 dB. Výhodou je i design vinotéky, tedy prosklené dvěře, vnitřní osvětlení a LED displej s elektronickým tlačítkovým ovládáním. Spotřeba vinotéky se pohybuje okolo 0,45 kWH za 24 hodin.

Udělejte dojem na vaše hosty a podávejte jim skvěle vychlazené víno přímo z domácí vinotéky. Navoďte si domácí atmosféru přímo jako z opravdové vinotéky. Přátelé budou jen tiše závidět. A nyní využijte akce, kdy ke každé vinotéce Hyundai obdržíte poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup vína.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang