Expres půjčka bez doložení příjmu

Půjčky

Lze získat půjčku ve velmi krátkém čase a bez dokládání příjmu? Ano. Jen je potřeba zapomenout na úvěry v bance. Existují totiž i jiné možnosti. Nebankovní půjčky jsou jedním z řešení. Kde přesně získat expres půjčku bez doložení příjmu?

Banky sice nabízejí kvalitní a bezpečné produkty, jejich zřízení je však podmíněno ověřením mnoha dokladů a potvrzení, což nějakou dobu trvá. Z toho vyplývá, že bankovní půjčky obecně nejsou vhodné pro každého, jelikož banky si své klienty vybírají velmi pečlivě a s opatrností.

Rychlá půjčka – bez příjmu ne

Banky ověřují především totožnost. Kontrolují údaje v občanském průkaze a rodné číslo, díky němuž nahlížejí do registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI), zda žadatel o půjčku nemá negativní záznam a je z hlediska solventnosti důvěryhodný. Dále je pro banky směrodatné potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele a celkové výdaje domácnosti. Zároveň banky většinou neumožňují půjčky bez poplatků.

Z dalších údajů, které banky chtějí znát:

 • druh hlavního příjmu (zaměstnanec, podnikatel, rodičovská dovolená, výsluha, invalidní či starobní důchodce, příjem z pronájmu, student, DPČ brigádník)
 • čistý měsíční příjem z hlavní činnosti
 • název zaměstnavatele
 • doba trvání a typ pracovního poměru (na dobu určitou / neurčitou)
 • druh vedlejší činnosti, je-li nějaká
 • kolik žadatel živí dětí a dalších osob, které nemají žádný vlastní příjem
 • kde zájemce o půjčku bydlí (vlastní byt, nájem, u rodičů, státní či družstevní byt)
 • příjmy ostatních členů domácnosti
 • splátky dalších souběžných půjček
 • kolik jako domácnost měsíčně zaplatí za bydlení včetně energií (bez hypotéky)
 • kolik jako domácnost měsíčně utratí za doktory, léky, cestovné, výživné a jídlo

Rychlá půjčka bez příjmu v bance neuspěje. Pro ty, kdo nemají stálý příjem a navíc potřebují získat peníze v extrémně krátkém čase, jsou jasným řešením nebankovní půjčky bez doložení příjmu.

Tyto půjčky totiž bývají zřízeny zpravidla do druhého pracovního dne a bez nutnosti potvrzení od zaměstnavatele. Především v případech, kdy se jedná o malé částky, jako je tomu například u půjčky 1 000 Kč.

Taková je bezhotovostní půjčka bez doložení příjmu ihned na účet a rovněž hotovostní půjčka ihned na ruku. Půjčka v hotovosti má mírně odlišná specifika než půjčka na účet.

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu – v hotovosti

Půjčku v hotovosti poskytují jen někteří věřitelé, v čele se společnostmi Provident a Fair Credit. Oba subjekty nabízejí půjčky ihned na ruku prostřednictvím svého obchodního zástupce přímo v domácnosti žadatele, kam se finančník po předchozí domluvě osobně dostaví.

K uzavření půjčky do 24 hodin není potřeba ručitel ani ručení. Finanční hotovost zájemce o rychlou půjčku získá ihned po podpisu smlouvy, a to přímo do vlastních rukou. Konkrétně u Fair Credit si lze půjčit od 4 000 Kč do 100 000 Kč.

Půjčka 24 hodin denně je k dispozici 24/7, žádat o peníze se může kdykoliv, o víkendu i v noci. V případě nečekaného výdaje se toto kritérium rozhodně hodí a občan jej dokáže náležitě ocenit.

Půjčka je splatná týdně v hotovosti, opět prostřednictvím obchodního zástupce a lze si ji pojistit. Je bezúčelová, tudíž lze finance použít na cokoliv. Provident doručí ke klientovi domů až 130 000 Kč v hotovosti. Jedná se o půjčku bez doložení příjmu.

Další z možností je výběr bankovek na čerpacích stanicích EuroOil, s nimiž má uzavřenu partnerskou smlouvu společnost CreditPortal. Tak poskytuje hotovostní úvěr Credit 30 ve výši od 500 do 4 900 Kč, se splatností 5 až 30 dní.

Půjčka na OP bez doložení příjmu je vyhledávaná zejména nezaměstnanými, kteří nemají fixní příjem. Půjčka je dostupná i na cestovní pas jakožto jiný doklad totožnosti.
Půjčka na OP bez doložení příjmu je vyhledávaná zejména nezaměstnanými, kteří nemají fixní příjem. Půjčka je dostupná i na cestovní pas jakožto jiný doklad totožnosti.

CreditPortal se pyšní nabídkou nebankovní půjčky bez doložení příjmu, přičemž ke schválení žádosti potřebuje znát klientovy kontaktní údaje, včetně čísla občanského průkazu a rodného čísla, čímž může být úvěr charakterizován také jako půjčka na OP bez doložení příjmu.

CreditPortal si dále žádá adresu trvalého bydliště, hlavní zdroj a výši příjmu, název zaměstnavatele, počet nezaopatřených osob, pravidelné měsíční výdaje a nepovinné přílohy k žádosti (výplatní pásky, výpis z účtu, občanský průkaz apod.).

U všech tří nebankovních společností platí, že to není zcela stoprocentně rychlá půjčka bez dokládání příjmu. Expresní ano, ovšem doložení příjmu jako takového je nezbytné.

Provident kupříkladu požaduje prokázat výši příjmu a doložit jej ve formě výplatní pásky, výpisem z bankovního účtu, složenky (hotovostní výplata důchodů na pobočkách České pošty), rozhodnutím o přiznání dávky/důchodu/podpory a v případě OSVČ živnostenským oprávněním a daňovým přiznáním.

Půjčka bez registru a doložení příjmu – v hotovosti

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů není jediným kritériem, který zákazníci shánějí. Nezřídka vyhledávají kombinaci půjčky bez registru a doložení příjmu. Činí tak zpravidla osoby s problematickým vztahem k finanční odpovědnosti, se zhoršenou platební morálkou nebo lidé, kterým z nejrůznějších důvodů odmítá půjčit banka.

Mohou to přitom být i vysoce odpovědní občané, kteří se jen octli ve finanční tísni. Avšak v momentální situaci nedosáhnou na bankovní půjčku. Mohou totiž už mít jiné probíhající úvěry a jejich příjem není dostatečný na to, aby jim byla schválena další půjčka. Případně se dříve opozdili se splátkami a nyní jsou negativně vedeni v registru dlužníků.

V podobných případech lidé sahají po půjčce bez registru a doložení příjmu. Ačkoli nebankovní společnosti přistupují ke každé žádosti individuálně a komplexně a posuzují jednotlivé žadatele zvlášť, nemusí to automaticky znamenat schválení či neschválení žádosti.

Negativní záznam v registru neznamená automatickou stopku. Podstatnější jsou okolnosti průběhu předešlých půjček, důvody a příčiny, proč se klient dostal do finančních potíží nebo proč dlužil a vynechal na nějaký čas splátky. Rovněž ukončená insolvence není zpravidla překážkou ve schválení nové půjčky.

Krátkodobá půjčka bez doložení příjmu od soukromníka

Půjčky bez registru a doložení příjmu jsou však veskrze dostupnější od soukromého investora. Ti nabízejí své prostředky ke zhodnocení prostřednictvím půjčky na směnku. Což je krátkodobá půjčka bez doložení příjmu, známá také jako půjčka do výplaty bez doložení příjmu.

U směnky je však potřeba vysoká obezřetnost, neboť úroky bývají velmi vysoké a termíny splatnosti šibeniční. Navíc se soukromí investoři proti nesplácení apriori brání podpisem rozhodčí doložky, která slouží jako podklad k postoupení vymáhání dluhu rozhodčímu soudu.

Nezřídka je půjčka na směnku podepřena ručením majetkem, který v případě potíží se splátkou propadne věřiteli. Domáhat se zpětného získání nemovitosti je posléze velmi problematické, ne-li nemožné. Přestože je použití směnky na zprostředkování spotřebitelského úvěru legislativně vyloučeno.

Půjčka bez doložení příjmu – ihned na účet

Půjčka na směnku může mít formu hotovostní i bezhotovostní. Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet je tudíž velmi reálná, pokud se žadatel k podpisu směnky odhodlá. V mnoha případech ji podepisují také nezaměstnaní či ženy na mateřské dovolené, které mnohdy coby samoživitelky nemají příliš na výběr.

Půjčky bez doložení příjmu mohou problémy s nedostatkem financí ještě více prohloubit.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu by však měla být vždy až tím nejkrajnějším řešením, pokud se všechny jiné možnosti půjček od příbuzných, kolegů či přátel nesetkaly s úspěchem. A nepomohlo ani omezení výdajů či prodání nepotřebného majetku.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů ihned na účet je poskytována kupříkladu prostřednictvím půjčky Tetička, která k posouzení nároku na půjčku a ověření finančního stavu vyžaduje občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a dva výpisy z bankovního účtu.

Je-li vše v pořádku, vybídne Tetička potenciálního klienta k podpisu smlouvy a jejím potvrzení SMS kódem. Tetička se pyšní tím, že peníze přistanou na účtu do 10 minut od schválení žádosti. Splatnost je maximálně 30 dní, proto je tento úvěr charakterizován rovněž coby krátkodobá půjčka bez doložení příjmu, případně půjčka do výplaty bez doložení příjmu.

Půjčka na splátky bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky mají veskrze krátkou splatnost v rámci několika dní, maximálně týdnů. V případě, že chce klient co nejnižší splátky, je jednou z cest to, že si půjčku rozloží na maximální možnou délku splácení. Půjčka na splátky bez doložení příjmu je spojena sice s nižšími platbami, ovšem na delší období.

Řešením, jak dosáhnout dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu, je požádat o odklad splátek. Některé finanční subjekty jsou nakloněny poskytnutí splátkových prázdnin. Popřípadě si půjčku rozložit na anuitní splácení, kdy klient v půjčce hradí jak splátku jistiny, tak i úroku.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez příjmu od nebankovek dokáže nabídnout flexibilní řešení a přesně takové produkty, které žadatel hledá. Banky fungují podle předem stanovených pravidel a individuální přístup zde nemá své místo. Nebankovní společnosti jsou otevřenější domluvě a mají zájem uzavřít smlouvu s každým klientem.

Expres půjčka bez doložení příjmu je tudíž coby velmi žádaný produkt jedním z hlavních položek finančního portfolia. Ať už krátkodobá, či dlouhodobá, nebankovní instituce se vždy snaží vyjít vstříc a nabídnout přesně takový produkt, který žadatel potřebuje.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang