Půjčka bez příjmu – nebankovní a bez registru

Půjčky

Kdo má malé příjmy, nebo dokonce nemá žádné, bankovní půjčku nedostane. To platí i pro lidi, kteří v minulosti nespláceli včas své závazky a jsou v registru dlužníků. Možností je však nebankovní půjčka bez příjmu. Jaké jsou její parametry? A kdo půjčky bez příjmu poskytuje?

Pokud člověk nedoloží, že má stálý a dostatečný příjem, bankovní půjčku nezíská. Bankovní podmínky pro získání úvěru jsou poměrně přísné a dochází k posuzování bonity (tj. klientova schopnost splácet své závazky vůči bance). Výhodou nebankovních rychlých půjček bez doložení trvalého příjmu je, že půjčka je schválena téměř okamžitě.

Tyto půjčky jsou výhodné zejména pro matky na mateřské dovolené, pro důchodce nebo jen pro nezaměstnané. Jediné co je k vyřízení půjčky potřeba, jsou dva platné doklady totožnosti a věk alespoň 18 let.

Půjčky bez příjmu

Velkou nevýhodou nebankovních půjček bez příjmu je, že mají velmi vysoký úrok a vysokou roční procentní sazbu nákladů. V případě, že dlužník není schopen splácet půjčku, hrozí mu vysoká penalizace a v horším případě až exekuce.

U těchto nebankovních půjček je tedy opravdu nutné si řádně promyslet, zda se do toho člověk chce a musí pouštět.

O půjčku si lze zažádat online vyplněním formuláře. Pokud je někdo veden v registru dlužníků, tak s tím možná nebude problém. Mnoho nebankovních společností tyto skutečnosti nezjišťuje.

Půjčky bez příjmu nabízí většina tuzemských nebankovních společností, které se na českém úvěrovém trhu pohybují. Může jít o Provident Financial, CreditOn nebo třeba finskou banku Ferratum, jež byla dříve také nebankovní společností a která v posledních měsících zaznamenala vysoký nárůst obliby.

Online půjčka bez příjmu

Rychlá půjčka bez doložení příjmu je v posledních několika letech stále oblíbenější. Je tu jak pro ty, kteří zatím marně hledají zaměstnání, tak i pro studenty nebo matky na mateřské dovolené, a dokonce i pro důchodce.

Expres půjčka bez doložení příjmu je k vyřízení opravdu snadná a rychlá. Jediné, co je potřeba pro zřízení této půjčky, je připojení k internetu. Vše ostatní už je pouze otázkou několika minut. Jedná se tak o konec dlouhého vystávání nekonečných řad v pobočkách bank a čekání na zprávu, zda žadateli bude půjčka v bance vůbec schválena.

Expres půjčky bez doložení příjmu dostane téměř každý. Žádná banka není schopna vyřídit půjčku tak rychle.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů

Samozřejmě že nebankovní půjčky bez registru si mohou sjednat i lidé v důchodovém věku, stejně tak lidé, kteří jsou stále zapojeni v pracovním procesu. Půjčit si je dnes tak snadné.

Nad půjčkou není třeba složitě přemýšlet. Většina nebankovních institucí provozuje infolinku s vyškolenými telefonisty, kteří s radostí zodpoví každý dotaz týkající se úvěru.

Stejně tak je na webu té které nebankovní instituce k dispozici přehledný kalkulátor, který vypočítá, jaká bude výše splátek, jakou dobu se bude dluh splácet a kolik bude výsledná zaplacená částka.

Půjčka bez příjmu je zajímavým produktem pro všechny, kteří na přechodnou dobu ztratili práci, nebo se řadí do kategorie sezonních pracovníků. Je tu pro ně také půjčka pro nezaměstnané. Právě pro nezaměstnané se hodí expres půjčka bez doložení příjmu nebo zkrátka a jen půjčka bez dokládání příjmu.

Kdo si potřebuje půjčit více než deset tisíc korun, může využít například služeb společnosti Home Credit nebo Provident Financial.

Pro půjčky ve výši jedné nebo dvou tisícikorun jsou tu jiné korporace, například banka Ferratum nebo nebankovní společnost CreditOn.

Nebankovní půjčky jdou velmi často řešit z domu online a není potřeba chodit osobně na pobočky věřitelů.
Nebankovní půjčky jdou velmi často řešit z domu online a není potřeba chodit osobně na pobočky věřitelů.

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jsou v dnešní době velmi využívané. Jsou vhodné především pro lidi, kteří nejsou schopni legálně doložit všechny své příjmy, případně jejich příjmy nejsou pro bankovní úvěr dostačující.

Případně také pro lidi, kteří v minulosti nespláceli včas své závazky a dostali se do registru dlužníků. Registr dlužníků je mimo jiné seznam osob, které v minulosti nedostály svým závazkům vůči bankám, dodavatelům energií a mobilním operátorům.

Do negativního registru SOLUS se člověk dostane tak, že dluží minimálně 500 Kč a tato částka je více jak 30 dnů po splatnosti. Důležité je vědět, že i když člověk takový dluh zaplatí, tak v registru ještě zůstává.

Lidé jsou v registru dlužníku nejen po celou dobu splácení, ale ještě i po dobu 3 let po doplacení dlužné částky. U mobilních operátorů a dodavatelů energií se tato lhůta zkracuje na dobu 1 roku.

Ovšem je možné požádat o výmaz z registru dlužníků i dříve, a to hned po splacení dluhu, jen to neprobíhá automaticky a člověk si to musí vyžádat. Nejprve si vyžádá od společnosti, u které dluh již splatil, písemné potvrzení o své bezdlužnosti, vypoví smlouvu, odvolá souhlas se zpracováním osobních údajů a poté může registr požádat o odstranění svého záznamu.

V případě, že člověku nevadí být 3 roky po zaplacení svých dluhů v registru (například když ví, že nemá zájem žádat o hypotéku či jiný úvěr), dojde poté k jeho výmazu automaticky.

Registr dlužníků obsahuje informace o aktuálních i minulých půjčkách. Jsou zde evidovány výše půjček, kolik zbývá doplatit a jak je na tom daný klient s bankovní morálkou. Existuje bankovní registr dlužníků (BRKI) i nebankovní registr dlužníků (NRKI).

Pokud se dlužník dostal do insolvenčního řízení, tak výmaz z registru dlužníků bude proveden po uplynutí 5 let od nabytí právní moci rozhodnutí, kterým bylo dané insolvenční řízení skončeno. Zde je tedy lhůta ještě o 2 roky delší.

Je také možné, že si člověk není jistý, zda nějaké dluhy má a v registru dlužníků se nenachází. V takovém případě do něj může sám nakouknout. Ovšem registrů existuje celá řada a výpisy z nich bývají zpoplatněny.

Registry dlužníků:

  • Centrální evidence exekucí (CEE)
  • Bankovní registr klientských informací (BRKI)
  • Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
  • Sdružení SOLUS
  • Finanční úřad
  • Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)
  • Zdravotní pojišťovna

Vyhledávání dluhů a záznamů je většinou možné dle jména, příjmení a data narození. Případně je možné tyto údaje dohledat dle rodného či identifikačního čísla.

Půjčka online bez potvrzení příjmu

O půjčku bez potvrzení příjmu je potřeba vždy žádat u nebankovních institucí. Půjčky ihned bez registru a příjmu jsou neúčelové půjčky, a tak není potřeba prokazovat, na co budou finanční prostředky použity.

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet je vhodná pro ty, kteří se dostali do nečekané finanční tísně. Takové finanční problémy může snadno mít na svědomí výpověď ze zaměstnání, rozbitá střecha nebo třeba rozbité auto.

Ve všech těchto a samozřejmě i v dalších situacích je nebankovní rychlá půjčka bez doložení příjmu snadným způsobem, jak z takové situace vybruslit.

Půjčku online bez potvrzení o příjmu si může zřídit každý starší 18 let bez rozdílu. Zřízení této půjčky zabere jen několik minut. Každý tak může učinit ihned z prostředí domova z počítače, telefonu nebo tabletu.

Stačí jen vyplnit krátký formulář se základními informacemi a s číslem účtu a peníze dorazí do několika hodin na bankovní účet, který byl v žádosti vyplněný.

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

V případě, že člověk nemá vlastní bankovní účet, může využít hotovostní půjčku bez doložení příjmu, u které jsou peníze vyplaceny osobně do ruky v hotovosti. Může se tak jednat o nejlepší půjčku bez doložení příjmu.

Pokud je vyplacená půjčka v hotovosti, je nutné dojít osobně na pobočku nebankovní společnosti, nebo si s jejím zástupcem domluvit osobní schůzku. V takovém případě je možné půjčku vyřešit například v kavárně.

Půjčka na OP bez doložení příjmu

Také existuje půjčka na OP bez doložení příjmu, u které stačí doložit pouze jeden doklad totožnosti, a to právě občanský průkaz. I v tomto případě je půjčka během pár minut vyřešená.

Je-li člověk v situaci, ve které potřebuje peníze rychle, je lepší se podívat po půjčce online ihned na účet bez doložení příjmu. Takovou půjčku je možné řešit například i uprostřed noci a od podání žádosti může mít žadatel peníze na svém účtu do 30 minut.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

U nebankovních společností většina lidí využívá hlavně krátkodobé půjčky, u kterých bývá splatnost do 90 dnů. U takových půjček dochází k úvěru ve výši od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Může se jednat i o vyšší částky, vždy záleží na konkrétní společnosti.

Ovšem existují lidé, kterým krátkodobá půjčka nepomůže. V takovém případě hledají dlouhodobou půjčku, která může mít splatnost až 30 let a pohybuje se i v miliónových částkách.

Nejčastější dlouhodobá půjčka je hypotéka. Ovšem jedná se o bankovní úvěr, a tak je potřeba doložit příjmy. Její vyřízení navíc nebývá vůbec snadné ani rychlé.

Proto existuje i celá řada možností dlouhodobých nebankovních půjček, jejichž vyřízení je znatelně rychlejší a k jejichž schválení není potřeba dokládat všechny dokumenty jako u bank.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang