CreditOn – půjčka, recenze, přihlášení

Půjčky

CreditOn půjčka je moderním a efektivním způsobem, jak rychle získat peníze. Jasnou výhodou je zaručeně to, že první půjčka je zdarma. Co dalšího dělá tuto půjčku skvělým řešením pro finanční problémy?

Obsah článku

Nebankovní půjčka od CreditOn

Proč vybrat CreditOn?

Půjčka Extra od CreditOn

Jak požádat o půjčku CreditOn?

Obecné parametry půjčky CreditOn

RPSN u půjčky CreditOn: co je potřeba vědět?

Přihlášení do CreditOn

Jak prodloužit půjčku od CreditOn?

Recenze a hodnocení CreditOn

Lotyšskou společnost CreditOn využilo již více než 16 000 klientů. V ČR funguje od roku 2011. Poskytuje přehledné, transparentní a výhodné podmínky, díky nimž mohou klienti získat peníze už do 15 minut od schválení žádosti. Jedná se tak o skvělou možnost, jak vyřešit finanční krizi bez jakéhokoliv čekání a z pohodlí domova.

Jedná se o krátkodobou malou půjčku s krátkou dobou splatnosti. CreditOn půjčka je vhodná především na vyřešení akutních finančních potíží, které mohou překvapit a nečekaně zaskočit. V tom je největší výhoda této půjčky. Lze ji využít kdykoliv a odkudkoliv. Žádné starosti a žádné podepisování smlouvy o půjčce. Bez zbytečných otázek a bez zbytečného čekání.

Nebankovní půjčka od CreditOn

Nebankovní půjčka je finanční produkt, který není poskytován tradičními bankami. Místo toho jsou tyto půjčky poskytovány nebankovními institucemi, které nejsou součástí bankovního sektoru. Nebankovní půjčky mohou být poskytovány soukromými firmami, nebankovními úvěrovými společnostmi, nebo jednotlivci.

Hlavní rozdíl mezi bankovními a nebankovními půjčkami spočívá v tom, že nebankovní půjčky mají obvykle vyšší úrokové sazby a jsou méně regulovány než půjčky poskytované bankami. Tento vyšší rizikový profil může znamenat, že pro lidi s nižší spolehlivostí nebo pro ty, kteří nejsou schopni získat úvěr od banky, může být nebankovní půjčka jedinou možností k získání finančního kapitálu.

Nebankovní půjčky mohou být poskytovány různými způsoby, včetně krátkodobých půjček, osobních půjček, půjček bez potřeby doložení příjmu, půjček proti zástavě nemovitosti a dalších.

Proč vybrat CreditOn?

Přínosem společnosti CreditOn je poskytnutí rychlé online půjčky nejen v ČR, nýbrž i v mnoha dalších zemích, ve kterých se řadí k předním poskytovatelům nebankovních úvěrů. Její zaměstnanci zájemci poradí, jak si vybrat správnou krátkodobou půjčku. Přeci jen se jedná o jednu z nejschvalovanějších půjček.

Velkou výhodou je zajisté rychlost vyřízení online nebo po telefonu z pohodlí domova. Žadatel si může zvolit splatnost půjčky tak, aby mu přesně seděla na jeho potřeby a možnosti. Jak již bylo zmíněno, je tu navíc rychlost poslání peněz na účet – již do 15 minut!

Mezinárodní zázemí a zkušenosti z ní dělají důvěryhodnou společnost působící krom ČR ještě v Polsku, Gruzii, Dánsku, Lotyšsku a v mnoha dalších zemích i mimo Evropu. Vzhledem k jinakosti potřeb jednotlivých zákazníků se společnost zaobírá klienty individuálně. Zákaznický servis je vždy na vysoké úrovni.

CreditOn se vyznačuje svojí flexibilní výší půjčky. Na oficiálních stránkách crediton.cz se pyšní transparentností a flexibilitou pro výši půjčky. Je možné si částku nastavit na stokoruny.

Další výhodou je flexibilní datum splatnosti. Pokud dlužník chce splatit celou půjčku s předstihem, nabízí CreditOn možnost předčasného převodu půjčky, při které lze následně požádat o navrácení částečných úroků za předčasné splacení. Znamená to tedy, že s půjčkou nebude žadatel platit žádné úroky navíc bez ohledu na to, kolik si půjčí.

Posledním důvodem jsou přehledné podmínky. Ještě než dojde k podepsání smlouvy, poskytne společnost podmínky pro poskytnutí půjčky. Společnost je členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, takže dbá na dodržení zásad zodpovědného půjčování.

Ve zkratce byly uvedeny tyto výhody:

 • rychlost a pohodlí při vyřízení
 • mezinárodní zázemí a zkušenosti
 • flexibilní výše půjčky
 • flexibilní datum splatnosti
 • přehledné podmínky
 • peníze připsané na účtu v den schválení – garance 15 minut od schválení
 • minimální administrativa
 • jednání společnosti dle etického kodexu
 • bez ručitele

CreditOn tak poskytuje spolehlivou půjčku, při níž se lze spolehnout na důvěryhodnost a bezpečnost.

Půjčka Extra od CreditOn

CreditOn nabízí flexibilní půjčku, jejíž délku placení si určí každý sám – Půjčku Extra. Je ideální pro všechny, kteří si nejsou jistí tím, zda zvládnou uhradit klasickou půjčku najednou, případně kolik času budou na její placení potřebovat.

Postup vyřízení je snadný. Na stránkách crediton.cz stačí zvolit částku v rozmezí 2 000–20 000 Kč, kterou lze splatit postupně, nebo si ušetřit úroky a splatit ji jednorázově pomocí platební karty. Datum splatnosti si každý nastaví sám dle potřeb. V ohledu na přeplatek půjčky platí, že měsíční úrok se u Půjčky Extra počítá na den.

Jak požádat o půjčku CreditOn?

Podmínky k udělení půjčky:

 • alespoň 18 let
 • české občanství
 • platný doklad totožnosti a rodné číslo
 • vlastní bankovní účet
 • aktivní telefon a e-mail

Klient je pro společnost na prvním místě. Vše je jednoduché a k vyřízení z domova. O půjčku zájemce zažádá na stránkách crediton.cz nebo na zákaznické lince 222 200 523 dostupné ve všední dny od 8 do 18 hodin. Jakmile je žádost schválena, peníze přiletí na účet už do 15 minut. O půjčku lze zažádat online ve 3 krocích:

 1. výběr půjčky – pro nové klienty do 8 000 Kč, pro stávající až 20 000 Kč
 2. odeslání žádosti – vyplnění osobních údajů, SMS kód pro ověření a žádost se zpracuje
 3. výplata peněz – do 15 minut od schválení

Může být nutné dodatečně doložit určité doklady/dokumenty.

Tři jednoduché kroky tak potvrzují vše, co již bylo o principu žádosti o půjčku zmíněno.

Klady půjčky:

 • bez doložení příjmu
 • bez ručení
 • i se záznamem v registrech

Z těchto tří bodů tak lze usoudit, že se nejedná o půjčku pro problémové klienty.

Obecné parametry půjčky CreditOn

Celková výše poplatků půjčky v CreditOn závisí na její výši, stejně tak i době splatnosti. Konkrétní výši lze zjistit po vyplnění CreditOn kalkulačky přímo na stránkách crediton.cz.

 • výše půjčky – 1 000 až 20 000 Kč
 • doba splatnosti – 7 až 31 dní
 • výše úroku – 40 %
 • minimální výška splátky – od 500 Kč
 • peníze na účtu – do 15 minut

Nejedná se tedy o zrovna nejlevnější půjčku, nicméně v těžké finanční situaci může představovat jedno z řešení.

RPSN u půjčky CreditOn: co je potřeba vědět?

Roční procentní sazba nákladů (RPSN). Parametr, který je prakticky jediným ukazatelem výhodnosti půjčky. CreditOn poskytuje na svých stránkách vzorec, dle kterého je RPSN počítáno. Avšak jak sami na svém webu uvádí, není RPSN u krátkodobých půjček plně objektivní, protože říká, jakou částku klient zaplatí za rok.

Obecně je nutné počítat s tím, že jsou půjčky s krátkou dobou splatnosti méně výhodné, respektive mají vysokou RPSN.

RPSN v sobě zahrnuje jak úrokovou sazbu, tak veškeré další poplatky spojené s půjčkou. Při rozhodování se o tom, jakou půjčku zvolit, by proto RPSN mělo být hlavním faktorem, na který člověk zaměří pozornost.

Přihlášení do CreditOn

V jednoduchosti je krása. S vyplněním online žádosti o půjčku zároveň probíhá CreditOn přihlášení spolu s registrací do Klientské zóny coby klientského účtu. Tato sekce slouží právě k přihlášení a registraci. Nachází se v pravém horním rohu na webu crediton.cz

Ke zřízení klientského účtu stačí pár kliknutí. V patřičné rubrice se klikne na „Registrovat se“ a pak už jen stačí vyplnit osobní údaje. Následuje tabulka s vyplněním informací o způsobu a typu zaměstnání, které se vybere ve fialové kolonce – „Vyberte typ zaměstnání“.

Při rozbalení kolonky se rozvine možnost výběru na: zaměstnaný, OSVČ, mateřská/rodičovská dovolená, důchodce, student, nezaměstnaný, ostatní. Po volbě pracovního poměru se dále nabídne vyplnění údajů o trvalém pobytu a odsouhlasí se podmínky půjčky.

Aby byl proces ještě jednodušší, přihlašovací formulář dole poskytuje odhadovanou procentuální šanci k získání půjčky.

Po odeslání žádosti o půjčku přijde klientovi během několika sekund potvrzovací SMS zpráva s kódem, který zadá do příslušného pole, a tím je poslední krok zcela splněn. Stačí pak zatrhnout políčko s prohlášením o podmínkách, poté je žádost dokončena. Peníze budou vyplaceny na účet do 15 minut od schválení žádosti.

Jak prodloužit půjčku od CreditOn?

Pokud se naskytne překážka ve splácení půjčky, nabízí společnost řešení v podobě prodloužení termínu splatnosti dluhu. Za toto prodloužení si však CreditOn účtuje poplatek za prodloužení, přičemž následným krokem je ve svém klientském účtu nastavit počet dní, po kterém se půjčka zaplatí. Toto období se dá odložit na 1 až 40 dní.

Přehled poplatků za odložení termínu lze najít na webu.

Recenze a hodnocení CreditOn

Na různých webech zaměřených na recenze poskytovatelů půjček se lze dočíst jak kladné, tak i záporné komentáře týkající se půjčky CreditOn. Stojí za to zmínit spokojenost s rychlostí schválení + připsáním peněz na účet a s přístupem zaměstnanců vůči klientům.

Dalším chvályhodným bodem je možnost sjednání půjčky i v případě zadlužení díky nenahlížení do registrů.

Ohledně negativních zkušeností se bývalí klienti ohání stížnostmi na příliš vysoké poplatky v případě žádání o prodloužení nebo při opoždění s platbou.

Podstatné je, že všichni se shodují na tom, že se jedná o bezpečnou půjčku. Na recenzních webech má CreditOn celkové hodnocení kolem 60 %. Platí, že za největší výhodu je považována rychlost výplaty peněz na bankovní účet.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang