Krátkodobé úvěry a půjčky, až 3 měsíce zdarma

Půjčky

Poslední dobou jsou mezi klienty velmi oblíbené krátkodobé online půjčky na trhu. Čím jsou přesně tyto půjčky charakteristické?

Nové krátkodobé online půjčky na trhu

Nové krátkodobé online půjčky si rychle našly své místo na finančním trhu a staly se mezi klienty velmi oblíbené. To je možné díky tomu, že odpovídají nárokům dnešních žadatelů o půjčku. Ti často chtějí půjčit spíše menší sumu na kratší dobu.

Klasickou krátkodobou půjčkou je půjčka 10 000 Kč, která je velmi rychlá a má minimální požadavky na zájemce o půjčku.

Současné krátkodobé půjčky totiž nenabízejí příliš velké částky. Za to je možné jejich rychlé vyřízení bez složitého zkoumání bonity, kterou mnozí žadatelé nemohou prokázat.

V praxi tyto půjčky fungují tak, že zájemce vyplní online formulář, a v krátké době se dozví, jestli mu byla půjčka schválená. Pokud ano, peníze mu jsou odeslány na účet a dotyčný je splatí po výplatě.

Tato půjčka je poskytnuta na dobu několika dnů, maximálně týdnů. Proto se právě nejlépe hodí jako půjčka před výplatou. Půjčka je ještě zajímavá tím, že se většinou u ní neplatí úrok, nýbrž fixní poplatek. Díky krátké době splatnosti se dá tato půjčka využít i jako půjčka pro cizince a Slováky.

Krátkodobé online půjčky nyní u nás nabízí poměrně hodně společností. První společností, která je začala poskytovat, byla Ferratum. Jde o finskou společnost, která se díky odlišnému konceptu svých půjček rozšířila ze severní Evropy do mnoha dalších zemí, včetně České republiky. Jak je vidět, i u nás se stal koncept produktu oblíbený.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang