Banka Zuno – účet a služby

Půjčky

Zuno banka si buduje silnou pozici už i na našem finančním trhu. Patří do skupiny Raiffiseen Bank, což je jedna z největších bankovních skupin ve střední a východní Evropě. Nabízí základní bankovní produkty s mnohými výhodami. Za bankou už není třeba nikam chodit. Člověk ji může mít neustále k dispozici. To je možné s internetovou bankou. Jednu z nejoblíbenějších internetových bank představuje Zuno.

Internetová banka

Zuno banka je moderní bankou, která se snaží být ke svým klientům vstřícnější. Tím dosahuje několika způsoby. Především nenutí klienty platit poplatky za běžné služby. Ani nemusí.

Má na provoz nižší náklady než klasická banka s pobočkami, takže si může dovolit poskytovat své služby bez poplatků. U spořicích nástrojů (termínovaný vklad, spořicí účet) nabízí vyšší úrok.

Každému bude vyhovovat, že nebude muset nikam chodit a své peníze bude mít kdykoliv k dispozici. Všechny transakce během chvilky vyřídí prostřednictvím internetového bankovnictví či bankovnictví v mobilu.

I založení běžného účtu probíhá prostřednictvím internetu. Zuno banka funguje pod záštitou silné bankovní skupiny Raiffeisen Bank International. Patří mezi největší banky na světě. Lze si hned založit běžný účet.

Klient si může vybrat ze dvou variant – Účet a Účet Plus. Za většinu služeb spojených s běžným účtem nebude platit. Zdarma je vedení účtu, platby kartou doma i v zahraničí, měsíční výpisy e-mailem a mnohé další služby.

Kdo si bude zároveň i spořit, jistě ocení nástroj „autopilot“, který umožní přesouvání peněz z účtu na spoření a nazpět podle zadaných parametrů. Člověk si jen zadá, kolik chce mít na běžném účtu, a zbylé peníze se budou přesouvat na spoření bez toho, aby si musel účty kontrolovat.

Bankovní účet od Zuno

Bankovní účet od Zuno přináší svým klientům mnoho výhod. Nepojí se s žádnými poplatky. Nejen že má klient u základního bankovního účtu od Zuno zřízení, vedení a zrušení účtu zdarma, neplatí nic ani za další služby související s bankovním účtem.

Mezi ně patří např. trvalé příkazy, vystavení karty, online bankovnictví, přijetí a odeslání domácí platby, měsíční výpisy e-mailem atd.

Navíc může ještě k běžném bankovnímu účtu získat autopilota, což je nástroj, který přesouvá peníze automaticky z běžného účtu na spořicí účet a zpět podle parametrů, který si klient nastaví.

A jak si zřídit bankovní účet od Zuno? Není třeba žádná cesta na žádnou pobočku. Stačí jen vyplnit internetový formulář a za krátký čas už lze přes internetové bankovnictví či bankovnictví v mobilu ovládat své finance. Je k nim přístup 24 hodin denně.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang